Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csatlakoztatok már párokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csatlakoztatok már párokhoz harmadiknak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hölgyek tapasztalatait ha leírnák megköszönném. Csak a másik nővel volt szex, vagy a pasival is?

Nem volt belőle utána féltékenység?

Jól tudta mindenki kezelni a helyzetet,az érzelmeket ha esetleg kialakultak ?

Vagy pl. van akinek erre ráment a kapcsolata?



2023. jún. 10. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hozzánk csatlakoztak már
2023. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Tinderen match-eltem egy lánnyal, aki rögtön írta is, hogy a barátjával gondolja. Izgalmasnak találtam, ugyanakkor vonakodtam is, ezért azt kértem, hogy először randizzunk hárman simán csak beszélgetni. Bele is mentek és nagyon jól alakult, szimpatikusak és vonzóak voltak. A második talira sem volt több megbeszélve, de végül felmentem hozzájuk és megtörtént. Nagyon jó volt. Mindenki mindenkivel volt és nem volt belőle féltékenység. Nekik egyébként nem én voltam az első beszálló, renszeresen csinálták. Mindig lányokkal.
2023. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Egyszer volt rá példa. Egy párhoz szálltam be, akik állítólag gyakran csinálnak ilyet, szóval gondolom a kapcsolatuk jó így is. Nekem viszont nagyon zavaró volt, hogy a pasi ott matatott, meg nézett miközben a barátnőjével foglalkoztam. Ki is szálltam félúton.
2023. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Hozzánk is csatlakozott már fiatal lány, vagy pár. Minden szuperül ment :)
2023. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
De aki leszbi miért írja le ide?
2023. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Én csatlakoztam már többször is, volt jó és rossz is
2023. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!