Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha maszturbáltatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha maszturbáltatok, utána aznap még tudtok szeretkezni a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2023. jún. 9. 16:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Idegesít, hogy a barátom csinálja. Olyankor velem nem szokott lenni semmi. Miért nem jobb velem?
2023. jún. 9. 16:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok.Többször is.Lehet hogy valamit nem jól csinálsz neki.Előtted csinálja:Ha gondolod írj privit
2023. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nincs barátnőm. Amúgy simán menne, de akkor már inkább szexelnék többször, mintsem magamnak.
2023. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha egymás után megy akár három menet is, akkor miben akadályozná egy maszti?
2023. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En siman tudok. Sot, akar tobb menetet is lezavarhatnek ilyenkor is. De ez nagyon egyenfuggo. A legtobb srac 1-re kepes csak, utana pihenes kell nekik, ami lehet csak 15 perc, de lehet egy fel nap is.
2023. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már miért ne menne . Van aki azért veri ki elöbb , hogy tovább birja a hegedülést .
2023. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg gáz, hogy veled nem. Felőlem kiverheti 100x, ha engem is lerendez rendesen.
2023. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy működő párkapcsolatban meg kellene tudni beszélni, hogy téged miért hagy parlagon. Lehet, hogy az ilető nem is akar veled tartós kacsolatot?
2023. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Simán menne, csak nincs jelenleg.
2023. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam, de őszinén ha kivertem aznap, már nem áll úgy, ahogy kellene, de megtudom dugni. Barátnőm tudja, hogy a maszti az alap a fiúknál, és inkább hagyja, hogy verjem, mintsem félrelépjek. Ettől még nagyon szeretem és kívánom.
2023. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!