Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hátrahúzott fitymával szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrahúzott fitymával szeretnék járni. Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Úgy tudom akkor nem lesz annyira érzékeny a makkom és nem fogok olyan könnyen elmenni. De nem tudom hogyan csinaljam, mert mindig visszacsúszik rá.

Korulmeteles nem megoldás


Köszi a segítséget



2023. jún. 6. 12:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pontosan hova kell gumizni a papir zsebkendőt? A fityma és a makk közé, vagy lejjebb? Vagy hogy megy ez pontosan?
2023. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

És utana már vissza sem lehet húzni a makkra?

Nem fog ,beszorulni'?

2023. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

kereskedelemben kapható különböző méretű szilikongyűrűkkel tudod hátrahúzott állapotban rögzíteni.

Készülj rá, hogy kényelmetlen lesz, ha érzékeny a makkod.

2023. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hátra húzod a bőrt. Annyira, hogy teljesen kifeszüljön. A papírzsebkendőt nem hajtogatod szét, hanem úgy, ahogy van, keresztbe pontosan a makk mögé szorosan rátekered. ha szorítana véletlenül, bármikor lazíthatsz rajta. Eleinte, ha kellemetlen, akkor 1 vagy két napig nem hordod. Nyilvános WC-ben ne mutogasd. Addig inkább menj a fülkébe. Dehogynem tudod visszahúzni. Akármikor visszamegy, és akkor ugyanolyan lesz, mint régen. A zsebkendőt hogy mivel fixálod, azt kísérletezd ki. Befőttes gumi, ragtapasz, gumiszalag tépőzárral, vagy csattal, mindegy. Gondolom, egy papírzsebkendőt úgy összegajtva, ahogy előveszed a tasakból, csak rá tudsz tekerni. Előfordulhat, hogy állni fog akkor is, ha nem akarod, akkor kimégy a WC-re és leveszed, kidobod a szemétbe. Tényleg nem kell erőétetni. Csak a fitymád szokja meg, és ne csússzon vissza.Engem senki nem tanított. Én kísérleteztem ki magamnak. Igaz, a seb miatt minden nap kezelni kellett, úgyhogy mindegy volt. Meg fájt is nagyon. De a seb fájt, és nem a fityma hátrahúzás. Remélem most már sikerülni fog. Mert nedves, meg úgy szokta meg, azért csúszik vissza. Megszokni a hátrahúzott állapotot, ahhoz idő kell. Azután már csak ha te ráhúzod akkor megy vissza. Ne hidd azt, hogy majd azután az ott meg fog szorulni. Visszacsúszik a makkodra még így is, csak nem magától. Öltözéskor, vizelés után nekem is néha visszamegy. Olyankor hátrahúzom, és ott marad.
2023. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kell örökké rajta hordani a zsebkendőt. Jobb, ha azt mások nem látják. Azt úgyis naponta cserélni kell vagy érdemes cserélni. Ha leveszed, kiderül, hogy kell -e még? Tudom, macera, jobb tőle minél előbb megszabadulni. Amióta úgy hordom, azóta nem volt sem a makkomon, sem a fitymámon semmiféle viszketős kiütés, fertőzés, repedés sem. Gyönyörű szép selymes lett azóta a makkom. Nekem tetszik. Ne higgy az olyanoknak, aki azt mondják, bármi bajod lesz tőle.
2023. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%
Én is, amikor elmondtam valakinek, azt mondta az ütődött, hú az ki fog száradni. Mondom én: Ami a fityma alatt van, az csak pisi. Senkinek sem hiányzik ott a pangó vizelet, meg a viszketés. Sajnos nekem ilyen macera árán sikerül hátra húzva tartani. Mert gondolom olyan, mint akárki másé. De örülök. Nem annak, hogy úgy marad, hanem annak, hogy könnyebb tisztán tartani, és higiénikusabb.
2023. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
41%
Egyik lábadat tedd a másik után .Jobb-ball, jobb-ball, és ezt ismételd.
2023. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!