Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gàz, hogy lassan 39 hetesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gàz, hogy lassan 39 hetesen nem akarok szexelni a férjemmel?

Figyelt kérdés

Egész nap zaklat, fogdosna, csapkodja a fenekem de én irtózom a szex gondolatától, meg úgy mindentől most.

Szoktam segíteni neki masztizni, de többre nem vagyok most képes. Ciki?



2023. jún. 2. 23:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire sötét, hogy nem fogja fel, hogy most ez van, akkor sajnállak. :(

Mi végig csináltuk, de minden nő másképp reagál erre. Ezt fel kéne fognia. Sőt mi azért is csináltuk, hogy hátha megindul a szülés. De az én feleségem kívánta is.

2023. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Hát az egy más helyzet, ha kívánja… nyilván nekem is volt az az időszak terhesség alatt amikor kívántam, de most kb az is fàj ha bekapja a mellbimbóm, sőt minden fáj.

Nyilván segítek neki masztizni, de az a baj, hogy ő azt szereti ha órákig csinálom neki és általában ha jó psszban vagyok sikerül is, de most egyáltalán nem vagyok jó passzban

2023. jún. 4. 21:41
 23/26 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Megszületett már a pici? ^^
2023. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem! Már kivagyok…
2023. jún. 10. 19:48
 25/26 anonim ***** válasza:
#18: Helyes. Rúgd ki minél hamarabb. Mindkettőtöknek jobb lesz így, hosszútávon úgyis csak a problémák lennének. Mert mi van ha a szülés után pár év múlva sem akarod majd ő meg kívánná. Megerőszakol? Jobb ez mihamarabb lerendezni.
2023. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Azt ügye tudja a férjed hogy szülés után még 6-8 hétig no sex??
2023. jún. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!