Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hölgyek ti mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hölgyek ti mekkora jelentőséget tulajdonítotok a külsőnek?

Figyelt kérdés
A párom az én ízlésem, és mások szerint is helyes, de mégsem volt eddig szerencséje a nőkhöz. Több szerelmi csalódása volt már előttem. Szorgalmas, és jóindulatú, de férfiként nem látom ahhoz képest népszűnek, hogy helyes. Természetesen én örülök annak, mert el tudtam csábítani. Még kicsit meg is ijedtem az elején, hogy lecsaphatják a kezemről, de most már nem agyalok rajta. Mások szerint én is szép vagyok, és megérdemlem.

2023. jún. 2. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Óriási jelentőséget tulajdonítok a külső megjelenésnek .

Hiszen a külső megfog , a belső pedig megtart . F .

2023. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Ez meleg gec.
2023. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Fontos. Régi mondás, hogy ép testben ép lélek.
2023. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Akkor összegezzük: szép vagy te is, meg a pasid is. Mások is örülnének ennek?


Válasz: persze.


Gratulálok, vegyél el egy nyalókát!

2023. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Á.Zoli ***** válasza:

Párkapcsolatot nem tudnék elképzelni számomra nem tetsző külsővel rendelkező növel, akármilyen belső tartozik hozzá.

Természetesen a kívánt külső, megfelelő belső nélkül hasonló sorsra jutna.

Úgy gondolom, arányban kell lennie mindkét oldalnak. Legalábbis nálam.

2023. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Á.Zoli ***** válasza:
Egy kis korrekció (nővel) :-)
2023. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyen ápolt, normális a külső, a többi nem fontos.
2023. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számít a külső, mert aki nem tetszik, az nem tudja felébreszteni a vágyat. A belső, az meg úgy, ahogy az #1 írta, kell egy igazán tartós kapcsolathoz.
2023. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szempontból igenis fontos a külső hogy tetszen és hazudik aki azt mondja nem számít a külső de az nem azon alapszik hogy kinek mekkora farok mérete vagy a nőknél hogy mekkora s@gge és melle van meg hogy van egy kis hasa stb.. az arc a legfontosabb ha a külsőt nézem
2023. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!