Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen extrém önkielégítést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen extrém önkielégítést próbáltatok már?

Figyelt kérdés

Pár hete láttam egy videót, amiben a lány beleült az autó sebváltójába. Hihetetlenül felizgatott a szituáció, így gondoltam, ha lesz alkalmam, akkor én is kipróbálom, amikor egyedül vagyok, senki sem zavarhat meg. Beálltam a garázsba, húztam rá óvszert, utána meglovagoltam. Hatalmas spriccelős orgazmusom lett, teljesen máshol stimulált, mint egy pasi farka vagy vibrátor szokott.

Privátok írói tiltva lesznek, nem ismerkedem senkivel, a kérdésem alá válaszoljatok. Hátha feljön még valami olyan ötlet, amit megvalósíthatok, és korábban nem gondoltam rá.



2023. jún. 1. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy csaj ismerősöm aki rendszeresen csinálta azt hogy amikor elment lovagolni akkor közvetlenül a lóra ülés előtt behelyezett magának 1-2 rezgős vibrit, majd egy szélesebb szigetelőszalaggal leragasztotta a punciát hogy ne essen ki. Addig azt hittem hogy csak szívat amikor egyszer nem találkoztunk véletlenül az erdőben a lovaglás közben és mivel szóba hoztam ezért mondta hogy fogjam meg a hasát, érezni lehetett a rezgést szóval tuti volt benne...

Ha jól tudom egy ideig extrémebb partikon is részt vett külföldön. Ő eléggé szerette feszegetni a szexuális határait...

2023. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

Hat ugy hogy hetero vagyok ez extremnek szamit: egy hatalmas dildo volt a hatsomban 6.7 cm vastag 30cm melyen es ugy rantottam ra a cerkara...

Es jo elmeny volt.

2023. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
Kádban a víz alatt maszturbáltam, miközben visszatartottam a levegőt.
2023. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!