Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legdurvább amit domina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legdurvább amit domina tett veled ?

Figyelt kérdés
Élvezted? Mennyi idős vagy?
2023. jún. 1. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy vibrit nyomott fel a fenekembe. Kb 20cm volt. Meg voltam kötve és a menekülőszó kimondása után közölte ez bünti arra nem megy a menekülőszó. Ami érdekes hogy mikor verte közbe elkezdte verni az jó volt de ha csak bennem volt az…
2023. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
7 és tiltott volt neki hogy hogy jött ez neki?
2023. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Falhoz volt rögzítve egy karika olyan magasságban, hogy térden állva éppen azonos szinten legyen a nemi szervemmel. Ehhez a karikához térdeltetett és egy kézbilinccsel a karikához bilincselt. Mondanom sem kell, hogy nem a kezeimnél fogva voltam odabilincselve. Mellesleg a kezeim a hátam mögött voltak összebilincselve, de ez mit sem számított. Így voltam kb. 3 órán át. 10 perc után már minden bajom volt, a legkisebb mozdulatra tépte a bilincs a herémet és a péniszemet.
2023. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy fizetős szeánsz/szerepjáték volt (bárcsak ne az lett volna XD) és előre bocsátom azt mondtam a hölgynek hogy nyugodtan legyen velem kegyetlen és nagyon durva. Szóval nyugi ennek nem kell feltétlenül ilyennek lennie.


Elmondtam neki mik a fő kinkjeim, illetve milyen lelki dolgokra rezonálnak egyes fantáziáim. (Szűz vagyok, lúzernek érzem magam, úgy érzem hogy csak szolgaként lehetek egy vonzó nő hasznára, stb.) Ő ezekre épített de pontos forgatókönyv nem volt. Nem adtam le neki rendelést. Elmondtam mi nem fér bele, amúgy nála a gyeplő. Jobb helyeken ez így megy.


Egy szolga betöréses szituáció volt. Én természetesen erényövben és nyakörvben voltam, amúgy meztelenül. Ő egy szexi topban, miniszoknyában és magassarkú szandálban. Lábán a tőlem ajándékba kapott bokaláncon ékeskedett az erényövem kulcsa. Először inkább egy gúnyolódó szomszédlányként viselkedett, majd egyre inkább elment a szigor irányába. Fokozatosan egyre jobban leoltott. Jópár pofon elcsattant, és elvárta hogy legyek nagyon hálás ha csókolgathattam a lábát. Megtaposott, leköpött, stb. Úgy döntött hogy rendesen be kell engem fenyíteni hogy tudjam hol van a helyem. Hátul összebilincselte a kezemet, térdem a földön, hasam a kanapén és kezdődött a fenekelés. Olyan 40 ütést kaphattam már a hátsómra amikor az Úrnő azt mondta van egy kis meglepetése a számomra. Azt mondta látja hogy nehezen bírom a fájdalmat (tényleg nehezen bírtam), ezért most ad egy lehetőséget hogy megússzam a fenekelést. Bekötötte a szememet és kb. egy percig csak azt hallottam hogy matat és rendezkedik. Mikor levette a kendőt és megfordított, megált bennem az ütő: egy hatalmas műpénisz volt a földön amire rá volt folyatva egy jó adag ondó, mellette egy használt óvszer. A pasijáé volt (akiről hosszasan kifejtette hogy menyivel jobb pasi mint én) és közölte hogy most szépen le fogom szopni a műpéniszről az egészet vagy még 60-at kapok a seggemre. Pár perc könyörgés után sírva kezdtem szopni, majd végül ő nyomta rá telibe a fejemet a műpéniszre, végül az óvszerben lévő maradékot is bele facsarta a számba, egy keveset meg szétkent az arcomon. Nem volt elégedett mert nagyon vonakodtam ezért így is kaptam még vagy 20-30-at a seggemre. Teljesen összetörtem, sírtam, zokogtam de mégis úgy éreztem hogy ezt érdemlem, hogy most vagyok a helyemen, és a végén tényleg őszintén csodáltam azt a nőt amiért képes volt ezt megtenni velem.

jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!