Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan verjem ki jol a partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki jol a partneremnek? ezt csak szarazon kell elkezdeni siman vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól, mindenkinek máshogy kell. Az exem érzékenyebb volt, a makk közelébe nem mehettem, mert azt mondta fáj neki. A jelenlegi párom imádja, ha a makját is körkörösen kényesztetem... Szárazon viszont nem hiszem, hogy tetszene bármelyik pasinak (persze tévedhetek). Ha nem akarod benyálazni, akkor síkosító esetleg, vagy masszásolaj
2023. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szárazon is nagyon jó lehet, ha nem fogják túl erősen a faszt, és jó tempóban húzogatják a fitymát. :)
2023. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Nekem vannak jól bevált módszereim
2023. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mert amikor megkérdeztem tole hogy ezt nem szoktak e benyalazni, jot rohogtunk majd mentunk tovabb, de en el szeretnem vinni a csucsra de neki kezdeni is felek egy kicsit, szivesen fogadnek tippeket
2023. máj. 30. 19:59
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Ezt nem itt kell megtanulni
2023. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem is itt akarom megtanulni, tanacsot kertem, de latom nem jutott el neked ez annyira ^^
2023. máj. 30. 20:34
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd úgy, ahogy neked jólesik, s figyeld a reakcióját.


Pl.: Lassan, hosszabb mozdulatokkal, s amikor már együtt mozog a kezeddel csípőből akkor lehet gyorsítani.

2023. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként jó gondolat, hogy rákérdeztél, hogy nem szokták-e benyálazni. Néha akár érdemes szájba is venni, és úgy húzni rajta párat, akkor biztosan jól fog csúszni utána, aztán ha megszárad, akkor megint, hacsak nem jön addig már elég előnedv. (Még jobb élmény lehet talán, ha végig szájban tartod, bár kérdés, hogy ezt ki mennyire bírja/szereti.)
2023. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mintha vajat köpülnèl.
2023. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos sok lany kopult mar vajat :)
2023. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!