Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok csinálni, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni, ha a lányok/nők nem élvezik velem sem a szexet, illetve már fel sem tudom Őket izgatni?

Figyelt kérdés

Akármit csinálok, olyan mintha immunisak lennének rám és semmit nem tudnék kiváltani belőlük… 6 nővel voltam eddig együtt, ebben a 6 nőben nagyon sok munkám volt, hogy lefeküdjenek velem, meg magamon is sokat kellett fejleszteni. De egyiket sem tudtam kielégíteni… A felével nem is lett még csak második menet sem.


Most lettem 25 éves és hosszú kapcsolatom még nem volt, a leghosszabb 2.5 hónapig tartott…


A személyiségem sem tökéletes, de kifejezetten a szexel van gond.


Jó, a méretem is kicsi, ami nem segít, de még csak nem is amiatt van ez az egész… Nehéz ezt a problémát körülírni, de egy áthidalhatatlan szakadékot látok köztem és az ellenkező nem között. Mintha nem is lehetne Őket felizgatni sehogysem, mintha lehetetlen lenne, de más tudom hogy képes rá… Belőlem hiányzik valami, de valami olyasmi amiről nem tudom hogy mi.

Ha vakon születsz, akkor nem tudod hogy milyen látni…


Mit tehetnék?



2023. máj. 24. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Járj kondizni.
2023. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha te nem tudod hogy mi hiányzik belőled szerinted mi honnan tudjuk?
2023. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akkor tőlük kellett volna megkérdezni, hogy mi volt a gond. Illetve szex közben is fontos a kommunikáció. Így látatlanba erre nem tudunk tanácsot adni.
2023. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 3-al, hogy nagyon fontos a kommunikáció a partnereddel. Szex előtt is érdemes beszélgetni, hogy mit és hogy szeret a barátnőd a szexben. Illetve közben is kérdezheted, hogy neked ez így jó? Hogy szeretnéd folytatni? Csináhatom ezt vagy azt? Stb. Szóval figyelj a lányra, minden rezdülésére!

Utána is megbeszélhetitek, hogy melyikőtök mit élvezett, mit nem. Alapvetően pedig jobb lenne ha a hosszútávú kapcsolatra törekednél. Akkor van lehetőségetek, hogy jobban megtanuljátok egymas szexuális igényeit is. És ha elsőre nem megy jól akkor van lehetőség újra próbálni.

2023. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előjáték, nyalás, simogatás, törődés.


Nagyon sok férfi ezeket sem képes megadni. Hajrá!

2023. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tanulgass az erogén zónákról és azok helyes "használatáról".
2023. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy milyen lehetsz…:(

A lányokkal való együttlétet nem tanítják sehol, azt magadnak sajátítod el az együttlét során. Legyél határozott , légy merészebb a csajok ezt szeretik.

Nekem szerencsém volt az első pasimmal, figyelt rám minden egyes alkalommal, ajandek , kellemes meleg légkör, különleges helyek…

Volt egy szeretőm isteni volt vele a szex , dugas minden perce ::))

Csak azt tudom ajánlani hogy figyeld a lanyok reakcióit és tanulj , arc akar beszed..

A fiúnak könnyű a szex ok mindenképpen elmennek…

Nekem fontos a nyugalom , ne legyen unalmas az együttlét, kellemetlen póz, legyen határozott, ha jó a szex ne hadja abba mert visszaesek…

De fontos a méret is, legalábbis nekem.

Sok szerencsét 22L.

2023. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!