Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem bírom a pasi nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem bírom a pasi nemi szervének a szagát, az azt jelenti, hogy nem vagyunk kompatibilisek?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, ha nem bírod valaki szagát az azt jelenti hogy nem illettek össze.

A pasi sokat mosakszik es tiszta

Erzek megis valami mellek szagot


2023. máj. 22. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egészséges, és ahogy írod tiszta is, akkor tényleg nem vagytok kompatibilisek, nincs meg a kémia.

Én is jártam így, külsőre, személyiségre is imádtam a lányt, de valahogy nem esett jól megcsókolni, nem tetszett az illata stb. pedig ezen kívül vonzódtam hozzá, de így nem ment.

2023. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ha a feromonokat is elnyomja, akkor mondhatod neki nyugodtan, h:


"Nem volt meg a szikra/szag köztünk!".

2023. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Egy adott pasijét nem bírod, vagy egyikét sem? Nem mind1. Ha utóbbi a pálya akkor egyszerűen nem fog neked menni az orál. Ha csak egy adott pasijét nem bírod akkor meg vele nem - orál nélkül kell feltalálnotok hogyan találjátok meg a közös hangot a szexben (nem lesz könnyű...).
2023. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, ha a testszagaitok nem megfelelőek számotokra.
2023. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%

Igen, nem vagytok egymásnak valók.

Te tisztálkodsz, ő pedig néha meglötyböli egy kis vízzel ...


33f

2023. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 ös 😅
2023. máj. 22. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha szaga van az baj. Normál esetben semmi szaga.
2023. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Van alapszaga, ez természetes dolog.
2023. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!