Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én nagyon szeretem ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nagyon szeretem ha a fenekemet masszírozzák imádom. Ki szereti még és miért?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem és a masszőr él is a lehetőséggel. L.
2023. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem nekem való vmiert
2023. aug. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem én is L.
2023. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is élvezem, ha nekem csinálják, de akkor is, ha én tehetem másnak, aki kedveli. Egyik legjobb erogénzónám az ágyékom, a fenekem, ha partnerem izgatja nyelvvel, kézzel, segédeszközzel, úgy áll a szerszámom, hogy öröm nézni.

Gyógymasszőrnél is feláll, ha ott masszíroz, de ők sem szoktak problémát csinálni ebből, hiszen férfiaknál van ilyen. Persze, ők nem mennek az ánuszig. Erotikus masszázsnál viszont semmi kirívó nincs, ha élvezi az ember!

Szerintem nem b.zis! Csupán olyan emberre vall, aki nyitott a kellemes dolgokra és élvezi az életet. A lélek igényeinek, a libidónak utat engedni természetes, nem úgy a szélsőjobboldali nézeteknek, melyek tanult tulajdonságok.

52F

2023. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, de hamar elfingom magam.
2023. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Öregszünk,melegszünk... Fasza!
2023. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

" Ki szereti még és miért ? "

Na vajon miért.

2023. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ujjazni izzadt popsimat 🤔 😂
2023. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!