Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan beszélhetném rá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetném rá a barátomat a vibris játékra?

Figyelt kérdés

Van egy pasim (barátom) akivel jól megvagyunk,szexualitás terén sincsen semmi probléma,már 2 éve együtt,megtaláltuk a közös hangot kivéve egy dologban. A helyzet az,hogy a minap felhoztam neki témaként,mi lenne ha alapon,hogy kényeztetném a popsiját vibrátorral,vagy dildóval mert nagyon régóta vágyom erre. Ő szó szerint kinevetett és azt mondta,hogy: "én nem vagyok b.zi" meg,hogy "normális férfi nem csinál ilyet" ezzel engem nagyon megbántott mert már évek óta vágyom arra,hogy láthassam élőben ahogy egy férfi hatalmasat élvez egy műpénisztől. Ez nagyon rossz hatással volt a kapcsolatunkra...


Hogyan vehetném rá? Megbeszéljem vele,vagy akár erőszakkal lekötözöm,és úgy,vagy szakítsak?


21/L és 26/F



2023. máj. 20. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
10. “ akinek nem lenne hapsi a szemében a csávója, ha seggbevibrire vágyna.” Igen mind tudjuk hogy a nők nem nyitottak semmire.
2023. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na most tisztázom pár bánat kedvéért, Nem vagyok sem pasi,sem unatkozó gyerek,egy rendes (vagy nem rendes,ezt mindenki döntse el maga) lány vagyok. Több nő is élvezne ilyet titokban,csak a férfiak miatt ezt nem merik vállalni sem anonim módon,sem nyilvánosan,ez való igaz,hogy ritka de van ilyen,én erre beindulnék ez az amire vágyom. A 2 válaszolónak aki viszonylag normálisan válaszolt annak köszönöm,de nem értem miért kell trágár kifejezéseket használni. Én nem szeretnék elbújni külföldi fórumokra ilyenről chatelni,igen Magyarországon is van ilyen! A további válaszokat köszönöm! ;)
2023. máj. 20. 20:34
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Én is hasonlóan reagáltam volna, ha a barátnőm lennél és ezt erőltetnéd, akkor kapnál a barátnő mellé egy ex kiegészítést.
2023. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak: igen de azért is erőltettem mert ez amire nagyon vágyom és több megértésre számítottam pont a páromtól,ez az egyik,a másik,hogy ez egyáltalán nem homoerotikus vagy nonmaszkulin,pasi is élvezhet ilyet
2023. máj. 20. 21:03
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
14. Persze hogy élvezhet, a férfinak van prosztatája, amit lehet így izgatni. És jó nagyokat lehet tőle élvezni.
2023. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak az árul el amit írsz, hanem ahogy fogalmazol.
2023. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőtök számára az lenne a legjobb, ha szakitanátok. Ezt a kikötözős témát meg inkább felejtsd el, ez szexuális erőszaknak minősülne.
2023. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!