Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy kövér vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kövér vagy vékony ember szexel jobban?

Figyelt kérdés
A kövér nő vagy a kövér férfi a hátrányosabb?
2023. máj. 16. 08:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Kövér
2023. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Melyik kérdeésedre várod a választ, mert a kettő épp üti egymást!
2023. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
A kövérek undorítóak. Én is kövér vagyok, úgyhogy hazabeszélek.
2023. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Semmi köze a súlyhoz. Max annyi hogy a kövérek jobban odateszik maguk, mert tudják hogy nem túl esztétikusak.
2023. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Nekem volt több elég kövér partnerem és volt átlagos, vékonyabb is.


Volt vékony fadarab és olyan vékony aki meglovagolt, hátulról dugtam és nagyon jó volt vele sok dolog. Teltebb csajoknál is volt akivel nagyon jó volt a szex, szopás, perverzebb dolgok és volt olyan akivel nagyon semmilyen nem volt.


Ha a saját preferenciámat nézem, akkor a ducibb csajok sokkal jobban izgatnak, volt akivel 1-2 órán belül 2-3 menet volt több alkalommal is.

A vékonyabb barátnőknél is mentek a dolgok jól, izgatóak voltak, de az elsőnél aki fadarab volt nem nagyon kívántam többször a szexet egymás után.


Mellé teszem még azt is, hogy fadarabnál sokkal fárasztóbb a szex. Szexeltem úgy nővel, hogy össze volt kötözve, mégis valahogy sokkal élvezetesebb volt és inkább lelkesítő, mint fárasztó.


F

2023. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
A kövér pasik gusztustalanok és kifejezetten taszítanak, szóval el se tudnám képzelni hogy olyannal szexeljek. De a vékonyak közt is változó, a méret nem alkat kérdése, a teljesítőképesség sem feltétlenül, és van aki még csókolózni sem tud. Találóbb lenne párhuzamot vonni az intelligencia és a jó szex közé!!
2023. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
A vékony jobban és könnyebben mozog, tovább is bírja fizikailag.
2023. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

6

Maximálisan egyetértek!

21L

2023. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
0%
Kicsit közhely de ha a kisugárzása rendben van és kívánod nem a felesleg fog zavarni szerintem. Én sportosabb alkat vagyok mégis a husibb kategória de ahogy elnéztem eddig nem tántorított el senkit a feleslegem. Bár a kövértől messze vagyok…
2023. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

Kövér pasival nem voltam soha és nem is lennék.


Vékonnyal régebben voltam, teljesen oké volt, de most már csak izmos pasik jönnek be, ha megfognám egy vékony pasi löttyedt karját, el is menne a kedvem az egésztől. Én a feszes, nagy bicepszeket szeretem, nagy mellizom meg ilyesmi.


Amúgy ágybeli képességek nem a testalkaton múlnak, inkább a kémián. Rossz szexben még nem volt részem, mert mindig olyanokkal szexeltem, akikkel kegyetlenül kívántuk egymást. Úgy meg rossz már nem lehet, jön minden ösztönösen.

2023. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!