Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok pisis szokott lenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok pisis szokott lenni a bugyitok nap végére?

Figyelt kérdés
Kort írjatok légyszíves?
2023. máj. 14. 06:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan időszakom körülbelül hat évvel ezelőtt, amikor mindig úgy értem haza, hogy nagyon kellett pisilnem. A probléma ott kezdődött, hogy a wc kagylóhoz érve olyan erős inger jött rám, amit nem bírtam és elkezdett szivárogni. Ha nagyon gyorsan le tudtam tolni a nadrágot, akkor csak egy kicsit volt pisis a bugyi és csak azt kellett kicserélnem, ha nem akkor néha a nadrágba is ment és akkor azt is cserélni kellett. Néha akkor a fürdőig sem jutottam el és egyszer volt, hogy kiértem a fürdőbe, de már olyan erősen szivárgott, hogy le kellett ülnöm ruhában a wc kagylóra, hogy ne a padlóra menjen.

Aztán egyszer ez elmúlt.


Azóta egyáltalán nincs ilyen gondom. Volt párszor olyan, hogy egy olyan nadrágban voltam, amit nagyon körülményes volt levenni, egyhelyben táncoltam, amíg ki nem szabadultam belőle és akkor is teljesen száraz maradtam.


Nem tudom mi lehetett az hat éve, de azóta nekem nem pisis estére a bugyim.

2023. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!