Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem fura, hogy az arc szőrősen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, hogy az arc szőrősen (favagò szakàllal, borostàval) trendi, lent meg csupaszra borotvàltan?

Figyelt kérdés
Nem inkàbb fordítva kellene? Az arcot kiemelni a szőrből, lent meg eltakarni. Miert van az, hogy a szemèrem alapbòl legszőrösebb testtàj?
2023. máj. 12. 19:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindenki borotvàlja ezerrel, de mièrt?
2023. máj. 12. 19:55
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Azért amiért az 50-es 60-as évek szülöttjei az arcukat borotválják 1000-rel.
2023. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Kit érdekel… Te csak bégess.
2023. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem fura hanem furcsa és nincs ebben semmi meglepő. Előkerültél az istállóból?
2023. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Haver, szerintem (a melegeket leszámítva) piszkosul nem érdekli az embereket hogy te magadnak odalent hogy fazonírozod vagy sem 😂 Szóval nem fura, egészségedre ha neked így jó.
2023. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl szakállas is vagyok és lent is csak rövidítem.
2023. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nagyon furcsa, hogy vannak emberek akik a szénsavas, mások pedig a szénszavmentes ásványvízre esküsznek.
2023. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!