Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tanácsoltok, ha eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, ha eddig csak átlagos külsejű lányokkal szexeltem, de ma egy olyan lánnyal leszek aki bőven átlagon felüli külsővel és testtel rendelkezik? Mennyiben lesz más a szex, gyorsabban fogok elmenni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ne készülj rá, mert az izgalomtól könnyen fel is sülhetsz. Tapasztalatból mondom, akkor a legjobb a szex, ha spontán. Minél több az előkészület, annál nagyobb az esély a felsülésre.
2023. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Oszt meglátod mennyire szét van b@szva a pichája már lankadsz is le. Vagy harangozol benne, mert a fél város már átment rajta.
2023. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
A túl jó csajok nem ritkán királylányoknak érzik magukat, mindent neked kell csinálni, ő meg várja az orgazmusokat, semmit nem tesz, hogy te is élvezd. Kösd fel a gatyád!
2023. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szex nem külsőség, hanem egyénfüggő. Inkább egy átlagos de pajkos lány, mint egy fadarab cicababa.

Az hogy mennyire gyorsan sülsz el meg mi nem tudjuk megjósolni.

2023. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Ne légy önző és oszd meg velem a lányt! ;-)


Komolyabbra fordítva a szót. Javaslom, memorizáld az élményt, mert később kellemes lesz visszaemlékezni rá. Ha eddig nem voltak ilyen szép partnereid, akkor esélyes, hogy kevés hasonló élményed lesz a továbbiakban. De ne legyen igazam és legyen szerencséd ezután szebbnél, szebb nőkkel lenni!

2023. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5# vagyok ismét.

Azt szokták mondani, megtartani nehezebb a nőket, mint megszerezni. Ezt nagyon alá tudom támasztani! Sok esetben jártam magam is így. Sajnos a legszebbeket, legdögösebbeket nem bírtam megtartani, aki mégis, az idővel leadta igényességét, még akkor is, ha én tovább tartottam a szintet. Második házasságomban élek, nejem elhízott, igénytelen és frigid lett. :-( Jómagam öltönyös típus vagyok, feleségemmel megjelenni sem tudok már sehol, ill. nincs kedvem hozzá. A teltség még nem zavarna, de a slampossága annál inkább kiábrándító.


Tudod mit? Azok a szép nők, akikkel rövid viszonyom volt, ők a legkellemesebb élményeim! Hiszen nem látom, milyenek lettek, róluk kizárólag csodálatos emlékeim vannak.

2023. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!