Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy a krombeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a krombeli nők (25-35 között) nagy többségére nem áll fel?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor kire áll fel?
2023. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Határozottan nem normális.
2023. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, bár 26 évesen engem jobban vonzanak 40-es nők.
2023. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az utcán, vagy az ágyban? Igaz, volt itt már a kérdések közt is olyan hülye, aki szerint buszon nem állhat fel senki látására. Pedig állítom volt már nekem is, hogy a táskát kellett magam elé venni, hogy le ne bukjak. Az is igaz, hogy olyan csak szökőévenként egy. A többi nem üti meg azt a szintet, hogy hasson. Az olyantól meg legörcsöltem, levegőt se kaptam, nemhogy megszólítsam. Az ismerkedés a merevedés miatt mindig a kútba esett. Akkor melyik a jobb? döntsd el.
2023. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kicsit jobban elmagyarázom. Nem számoltam az arányt, de a korom beli nők legalább felét (szerintem több) nem tartom elég vonzónak ahhoz, hogy meg akarjam őket dugni. Ha önként ajánlkoznának, még akkor sem. Egyszerűen fel sem állna rájuk. Főleg miután ledobták a textilt.

Egyszerűen nem találom vonzónak, ha valaki nem vékony, nincs jó alakja, nincs legalább közepes szépségű arca és nem vonzó a kisugárzása. De ha ezek megvannak, még akkor is lehetnek apróságok, amik elveszik a kedvem.

Lehet, hogy a pia segítene valamennyit, de ebben sem vagyok biztos.

Ami a kort illeti, minél idősebb az illető, annál rosszabb az arány. (De fordítva is igaz, minél fiatalabb, annál valószínűbb, hogy vonzónak találom)


Ez így normális?

2023. máj. 9. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát fiam nem, mert te sem fiatalodsz. El kell fogadni, hogy a test öregszik. Te sem vagy tökéletes, ahogy a nők sem azok.

Címlapon? Fotoshoppal igen. De élőben... némelyiktől smink nélkül menekülnél.

2023. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy most?
2023. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene mindenkire felállnia??? Wazze' arra áll fel akit kívánunk, s természetes hogy az ember nem akarja az összes nőt is megdugni. Kivéve tinikorban, mert akkor biz' mindenkit IS 😄
2023. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyolcasnak igaza van. Szerezz be magadnak egy nőt, és azt reszeld csapágyasra. A többivel ne foglalkozz. Mi is csak vitatkoztunk a semmin, ha másokat is megnéztem. Nem akartam senki mást megdugni, csak teszteltem magam, hogy milyen a reakció készségem? Olyan, még mindig, mint régen? Vagy már romlott? Annak semmi értelme. A 4-es voltam megint.
2023. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen Normális.Én is igy vagyok összerakva.

Emlekszem pár éve volt hogy Ausztriában megerőszakoltak egy 80 éves nénit a patak partján ,fiatal migráns hátterű egyének.

Nem is az a lényeg ,hogy kik voltak, nem azért irtam hogy ebből most messzemenő következteteseket kéne levonni.Hanem maga a tudat.A szituáció.

Én bizisten nem lennék rá képes ,mert fel sem állna.Ugyanez a helyzet ha valaki nem jön be.

Persze vannak tisztán ösztönlények is, akiknek télleg teljesen mindegy ,csak luk legyen rajta.

Ezzel ne foglalkozz,mint ahogy fentebb is irták.Szexelj azzal ,akivel el tudod képzelni.A többi ugy sem számít mivel nem is kívánod velük a szexet.Raadasul nem is csapod be a másikat azzal hogy megdugtad de cseppet sem tartod vonzónak!!Ezert ez a fair play hozzaállás a másik nem iránt is!

2023. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!