Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz a pletyka, hogy a lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a pletyka, hogy a lovagló lányok általában a méretes péniszt kedvelik?

Figyelt kérdés

2023. máj. 5. 23:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

- És mekkora a vonalzód amivel mérted?


- 16 cm



😂😂😂

2023. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy itt általában senkinek nem hihetetlen, ha valakinek 10-12 centis farka van, de az rögtön hihetetlen ha valakinek 18 vagy 20 cm feletti :D
2023. máj. 6. 00:46
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Gyakran csinálják a loval is, ezért hozzászoktak a mérethez.
2023. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is ismerek olyan csajt aki ilyen ló mániás és nyilván lovagol is és ő is vonzódik hozzájuk szexuálisan szóval nem alaptalan a felvetés:D
2023. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha teljesen kitölti a nedves puncimat azt imádom..de bármilyen pózban
2023. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem hallottam ezt a pletykát és nem tudom, hova sorolni magam, mert néha szeretek lovagolni, néha meg nem, ha fáradt vagyok pl. reggel, és amúgy én szeretem érezni azt, hogy van bennem valaki. Szerintem butaság ez a pletyka, azzal együtt, hogy a nőn a férfi lovaglással egyúttal az irányítás is a kezébe kerül, míg a férfi esetleg csak fekszik, mint egy darab fa, és tudtommal szexterápián is ezt a pózt ajánlják a traumán átesett nőknek, pont azért, hogy visszaszálljon a nyeregbe, szó szerint, és tényleg más érzés, mint fordítva, mint amikor a nő van alul, arról nem is beszélve, hogy mekkora különbség van fizikai érzésben egy klasszikus szerzetespóz ölelgetése és a nő két lába a két ember között póz között, ég és föld mind a három póz, úgy, hogy egyik sem jobb vagy rosszabb, de hihetetlenül teljesen más, és akkor még az állatias hátulról még nem is beszéltem, amit szintén imádok és megint teljesen más érzés.
2023. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Erre a kérdésre adott válaszomra magánba jött reakciójára is itt válaszolok: Nem tudok konkrét számokat adni méretről, hogy mi a jó nekem, mivel sosem méregettem a másokét és mások sem közölték velem, hogy nekik mekkora van, az viszont igaz, hogy vannak szélsőséges méretek, akár túl kicsi, akár túl nagy, amely meghatározhatja a pozíciót, így pl. a lovagló póz vagy a szerzetes póz bármilyen méretnek megfelelő, de akár hátulról, akár szemből lehet, hogy elvész egy nem túl nagy méret, a túl nagy meg lehet, hogy még sokkal terhelőbb lehet annak, aki amúgy is nehezen birkózik meg a túl nagy szerszámmal, annak nem ajánlott a lovagló póz, talán ezért is hívják szerzetes póznak a klasszikus szemből ölelkezőset, mert az biztonságosabb a nőnek. Ergo lovagláshoz mindegy, hogy mekkora a hímvessző, kutyapózban viszont tényleg eltűnhet egy nem elég méretes szerszám akkor, ha a nő mondjuk jobban kívánja a szexet vagy a másik embert és emiatt nem érzi, ám ez még szerzetes pózban is előfordulhat.
2023. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
Szép hosszú litánia. Nem a kérdésre válaszolva. Tipikus nő! Kérdezel valamit aztán teljesen másról locsog fél órát.
2023. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!