Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem késő kipróbálni magamat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem késő kipróbálni magamat 30 év felett a webcamszex vagy szexvideó tartalmak készítése területén?

Figyelt kérdés

A külsőm szerintem nagyon is megvan hozzá:)Korábban modellkedtem is amúgy:)Magas és vékony alkatom van,szép arcom,barna haj,kék szem,igényes külső és van egykét tetkóm is:)

A webcamszexhez és a videózáshoz is van partnerem akivel csináljam ezeket,egyedül nem akarnám:)Persze gondolom a többség inkább a csajok miatt nézi a párokat is de a pasiknak se utolsó a külseje ha párokról van szó ugye?Fontos az összkép nem?

30 felett fellehet venni a "versenyt" a nálunk is fiatalabbakkal?

Ha magyarul beszélnek közben azzal kilehet tűnni a tömegből?

Itthon mennyi magyar pár webcamozhat vagy gyárthat intim tartalmakat?


2023. máj. 3. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő. Idősebb hölgyekre is van igény bőven (te még nem vagy idős egyáltalán).
2023. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet, de annyi nem elég ehhez sem, hogy jól nézel ki.
2023. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én képekre verem 33F és küldöm
2023. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megéri kipróbálni. Ha belefogsz küldj linket és meg is van az első néződ/támogatód

;)

2023. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Oldaltól függ, hogy hogyan néz ki a show. Pároknál én kétfélét láttam, amikor néztem ilyesmit: Az egyiknél lószart se csinált a pár, az szetintem bárkinek menne. A másiknál a srácnak is napi 4 órát kellett konstans full merevre hegyeznie a cerkát, és rengeteget dugtak. Mindezt úgy, hogy 95%-ban férfiak nézik, köztük is páran csak a férfi miatt.
2023. máj. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

Hát attól függ. Ha privát akarsz webcamozni mondjuk skype-on vagy egyéb ilyen platformon, ott nem lesz nagy kereslet párokra. A férfiakat nem nagyon érdekli egy másik férfi. (Persze van kivétel, de nekik meg te leszel zavaró látvány. :D)


Ha erre alkalmas weboldalon akarod csinálni, akkor más a helyzet, ott sokkal nagyobb a célközönség. Egyébként szerezzetek be egy 3d-s kamerát, kevés a VR-os modell még, bár a közönség is sokkal kisebb. De a kettő együtt is tud menni. :)

2023. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!