Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, pasitoknak már előjáté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, pasitoknak már előjáték közben feláll vagy izgatni kell miután lekerül a nadrág?

Figyelt kérdés

Jelenlegi párom eléggé potens ezen a téren, betonkeményre feláll neki boxerben, ahogy vetkőzik nagyon látványos a dudor. Ez persze engem is eléggé beindít :).

Előző pasimnál ez nem volt annyira gyakori, csak ha nagyon fel volt izgulva.

Mivel nem sok pasival volt dolgom kíváncsi vagyok hogy ez mennyire gyakori.


2023. máj. 2. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más. Találkoztam én is mindkét variációval.
2023. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Első pasimnak kb mindig állt a közelemben.

Jelenlegit többnyire izgatni kell hozzá. De legalább nyalás közben is kemény marad úgyhogy akármikor kezdődhet a buli :D

2023. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mostani páromnak elég ha meztelen vagyok és már áll. Előzőmnek szophattam bármeddig állt. Ha már be kellett dugnia, vagy pózt válltani már lankadt volt.
2023. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok féle módon működik a férfiaknál.

Így is úgy is.

De ez semmit sem jelent.

2023. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetekkor elég volt egy látvány, vagy egy rossz gondolat. A kor előrehaladtával azonban egyre több kell, hogy felálljon, és ahhoz is, hogy elsüljön. Azon felül minden egyénfüggő, mint bármi az életben.
2023. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem kellett még senkit fel szopni, csak le.
2023. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Te mindig egyformán vagy éhes ha leülsz kajálni? Na ez is így működik. Egyébként sem az számít hogy azonnal álljon, hanem képes legyen viszonylag hamar támadóba helyezkedni mikor arra van szükség.
2023. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár csajokat kérdezted, gondoltam hozzászólok férfiként, hátha talákozik valaki ilyen típussal és nem retten el egyből.

Én új kapcsolat elején eléggé feszült típus vagyok, kell egy kis idő, hogy beinduljak testileg is, sőt volt olyan barátnőm, akivel konkrétan az első próbálkozás össze sem jött. Viszont 2-3 együttlét után már nem szokott ilyen "gond" lenni és onnantól kb egy forróbb csóktól is kemény vagyok. Szóval lányok ne gondoljátok egyből, hogy impotens valaki azért, mert mondjuk elsőre nem egy betonoszlopot kaptok azonnal.

2023. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kicsit hozzám dörgölőzik és már bevetésre kész. Én örülök, mert ezek szerint 9 év után se vagyok neki unalmas.
2023. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11 éve vagyunk együtt a férjemmel, mai napig elég csak beszélni a sexről, már áll neki. De ha masszíroz kicsit, attól is feláll neki, mert sokszor abból szex lesz.
2023. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!