Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kéne megujjazzam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne megujjazzam a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Már meg probáltam 1-2szer ujjazni de neki fájt és én még tapasztalatlan vagyok, szoval ha van valakinek tanácsa hogyan kéne ujjazni, elfogadom.

2023. máj. 2. 06:22
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
89%
Kezdésnek bőven jó, ha a csiklójàt kényezteted.
2023. máj. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Így van, nem tudott ellazulni, azért fájt neki. Kezdjétek a csiklóval, esetleg nyald ki. Egy ideig próbálkozzatok csak ezekkel eljuttatni őt az orgazmusig, majd ha már nem görcsöl rá ő sem akkor lehet próbálkozni.


Nem tudom milyen idősek vagytok vagy hogy állnak a dolgaitok, de mi pl hamarabb szexeltünk mint hogy ujjazás legyen. Neki is ugyanez volt, hogy nem tudta egy ujjamat sem befogadni mert nagy ráparázott egy rossz tapasztalat miatt és akármeddig próbálkoztunk másfajta pettinggel nem sikerült. Végül egy hosszú agyhúzós nap után annyira felizgult, hogy a szex problémamentes volt minden előjáték nélkül is.

2023. máj. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
1. Korom
2023. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Előző vagyok, bocsánat, véletlenül küldtem el

Szóval


1. Köröm legyen levágva, ha hosszú, karcol és rossz.


2. Először csak kívülről izgasd az ujjaddal, a csiklótól a hüvelyig simogasd, el-vissza.


3. Ha érzed, hogy már várja a behatolást, rakj extra nyálat vagy síkosítót az ujjaddra, és óvatosan és lassan kezd berakni az egyik ujjadat, de csak az ujjbegyedig. Simogasd a csiklót miközben bent tartod az ujjbegyet mozdulatlanul. Egy idő után húzd ki, és óvatosan rakd vissza. És így tovább. Neked lehet hogy unalmas lesz, meg nagyon hosszú ideig tart, de ez a titka. Icipici lépésekben kell haladni, és akkor lépni a következőt, ha a lány már igényli, várja.


Sok sikert.

2023. máj. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Miért kéne megujjazni? Nyald ki.
2023. máj. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Az engedélye nélkül sehogyan se!!
2023. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16 éves a korunj
2023. máj. 2. 09:22
 8/10 anonim ***** válasza:
És még szűz? Mert akkor ne erőltessétek a dolgot, csináljátok enélkül.
2023. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen szűz, csak hát ki szeretné probálni az ujjazást
2023. máj. 2. 09:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz a csiklóval.

A hüvelybe csak akkor próbálj benyúlni ha nedves.

Ott pedig koncentrálj a hasfelöli husos részre (ne csak be-ki)kb 2-5 cm mélységig

2023. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!