Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Jutottatok már előnyhö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jutottatok már előnyhöz azért, mert lányok vagytok? / Fiúk! Juttatatok előnyhöz lányt emiatt, esetleg ellenszolgáltatásért cserébe?

Figyelt kérdés

Nem a Starbucks ajtajában előre engedésre gondolok.

Történet, életkor is érdekel.


2023. máj. 2. 00:26
A kérdező szavazást indított:
Fiú vagyok, jutattam előnyhöz valamiért cserébe.
Fiú vagyok, jutattam előnyhöz csak úgy.
Fiú vagyok, nem tettem ilyet.
Lány vagyok, jutottam így előre ellenszolgáltatásért.
Lány vagyok, jutottam így előre csak úgy.
Lány vagyok, nem tettem ilyet.
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Mindig kedves vagyok a lányokkal. Sokkal jobb halyzetből indítom őket mint magamat. F
2023. máj. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nagy a pin@ hatalma.
2023. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy, hogy milyen nőhöz tartozik a pi.a.

Mert egy bomba 10/10es nő akár mindenhez is. Egy csúnyább nő meg... semmihez.

2023. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Érdekesnek tűnik, hogy a fiúk nem csináltak sose ilyet, a lányok mégis jutottak így előre.
2023. jún. 2. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Én sose éreztem azt,hogy bármiben is előnyhöz jutottam volna azért ,mert nő vagyok,sőt az élet számos területén ez inkább hátrány.

Testemmel biztosan nem értem el semmit sem,agyamat használtam mindig is,tanultam.Megalázó is lenne számomra.

2023. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok (nem fiú), igen részesítettem előnybe nőt, férfival szemben. Van olyan munkakör, ahová inkább dekoratív nőt vettem fel férfi helyett, csupán a külsőségek miatt, illetve ügyfélcsalogató megfontolásból. (Nem utolsó sorban, számomra is kellemesebb látvány volt 😉)

Nem egyszer választok inkább szimpatikus nőt, mint férfit Pl. eladót vásárlásnál, ügyintézőt, stb. A flörtölés lehetősége, illetve annak hatására előny élvezete miatt. Sokkal jobban el lehet intézni a dolgokat, ha szimpatizál velem a nő. De úgy tapasztaltam, a nők is ezért választanak inkább férfiakat, mint nőket számtalan élethelyzetben. Az előny reménye mindenkibe benne van! Ezért is érdemes megválogatni, melyik állasba, kit alkalmaz a munkáltató.

Most, hogy belegondolok, ellenkezőjére is volt példa. Megesett, azért nem vettem fel kiváló szakmai képeségekkel rendelkező nőt, mert csupa férfiakból álló csapatba, félő volt, hogy elvonja a figyelmüket, vagy akár vitát szít köztük.

Ne értsétek félre, alapvetően nem válogatok nők, férfiak között a külső miatt, csupán azt mondom, volt rá példa pro és kontra.

2023. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat mi szamit elonynek?

Pl sokkal szivesebben segitek a csinos kolleganomnek meg kb barmit elintezek neki, ha megker, mint a ferfi kollegaimnak. Ok oldjak meg.

De kifejezett elonyhoz pl munkahelyen eloreleptetes vagy felvetel: nem.

Amugy meg alapbol mindenkivel igyekszek kedves lenni. Csak a jo csajok.. azok valahogy masok:)

2023. szept. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Konkrét történetek is érdekelnének mindkét szemszögből!:)
2023. okt. 10. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tobbszor is.
jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!