Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlést késleltető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlést késleltető gyógyszer(?)

Figyelt kérdés

Találtam egy gyógyszert, amitől a korai magömlésemet, ami kb fél percben merült ki, maximum 2 percben, de ott már többször meg kellett álnom, kitudom húzni megállás nélkül 40-50 percre, akár egy órára is.

Sajnos a másik végletbe kergetett, nem tudok elelvezni 1-2 óra szex után sem.

A páromnak olyan 30-40 perc után érzékennyé válik a hüvelye, kb 40 percet, 1 órát tudunk szexelni úgy, hogy a vége már eléggé kényelmetlenné és fájdalmassá válik mindkettőnk számára.

De képtelen vagyok az orgazmusra. Aki használt már ilyen gyógyszert annak mikor állt vissza a "korai magömlése"? Már kb 5-6 napja nem vettem be, de még mindig nagyon nehéz az elélvezés. Mikorra ürül ki a szervezetből?

Sajnos ez sem jó így, sőt, inkább rosszabb, kellemetlenebb.


2023. máj. 1. 23:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen
2023. jún. 10. 18:53
 12/14 anonim ***** válasza:
Rendeltem szuper kamagrát, amiben van. Kíváncsi vagyok nekem használ-e.
2023. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A Scippa tud hasonlót kiváltani?
2023. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
legálba lehet ilyeneket kapni amúgy? :D
2023. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!