Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyikre hasonlít leginkább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikre hasonlít leginkább a puncid?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 1. 14:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Tulipán
2023. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Húsos
2023. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

Mindegyik szép, ha a gazdája is aranyos.

Nekem egyébként nagyon tetszik, ha nagyon lógós a punci.

Volt egy barátnöm, aki ha terpeszbe állt, hátulról olyan volt, mintha pénisze lenne.

Imádtam szopogatni a lógós ajkait.

2023. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 David393 ***** válasza:
#13 Van benne valami. Igen, nekem is jó ideig tetszett az ilyen kis lógós, mostmár nem annyira
2023. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Honda Civic még mindig. Keress rá, ha nem hiszed!
2023. máj. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 gyurlaci ***** válasza:
51%

Normális férfiember minden puncit szeret.Ez olyan mint Gombóc Artúr meg a csokoládé.

"IMÁDOM A kerek csokoládét, a szögletes csokoládét, a hosszú csokoládét, a rövid csokoládét, a gömbölyű csokoládét, a lapos csokoládét, a tömör csokoládét, a lyukas csokoládét, a csomagolt csokoládét, a meztelen csokoládét, az egész csokoládét, a megkezdett csokoládét, az édes csokoládét, a keserű csokoládét, a csöves csokoládét,a mogyorós csokoládét, a tejcsokoládét,a likőrös csokoládét, a tavalyi csokoládét, az idei csokoládét és minden olyan csokoládét, amit csak készítenek a világon.

2023. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

Ez így igaz 16.

Ha beleszeretek egy nőbe, akkor ugyan mindegy, hogy milyen a puncija, tetszeni fog, mert beleszetettem.

Ez így működik. Ezt így kép alapján nagyon nehéz eldönteni.

Az a punci tetszik, akinek szimpatikus a tulajdonosa.

2023. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szende 18
jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Meg akartam nézni, hogy a 18-nak milyen a puncija, de be sem tölti az oldalt.
jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!