Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Természetben való szex tudomán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetben való szex tudományos oldalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretnék egy témát feszegetni kifejezetten nem perverz oldalról.


23L vagyok, és sokat gondolkoztam a természetben való szex vonzódásának az okáról.

Ha bárki tud valami elméletet, cikket, külföldi oldalról azt kérlek osztd meg itt, mert szeretném elolvasni.

Sajnos én nem találtam konkrét választ a kérdésre.


Keresztény lány vagyok, noha az evolúciót sem vetem meg, de nem vagyok katolikus.

Számomra mindig is nagyon szép, vonzó volt Ádám&Éva festménye ahogy a zöld édenkertben vannak meztelen ábrázolva.

A natúr meztelen test a zöld pázsithoz nagyon illik.

Annyira természetes, annyira szabad, nem is tudom hogyan kifejezni de valahogy úgy érzem természetellenes eltakarni magunkat, búvóhelyeket keresni, csak a lakásban szexelni.

Azon elmélkedem, hogy lehet az lenne a természetes ha valakik megkívánják egymást az zavartatás nélkül a tóparton egymásnak esnek.


Lehet megköveztek, de még a gyerekekkel is sokkal egyszerűbben lehetne a szexualitást megérteni. Eltünnének az önértékelési problémák, a zavartságok.potenciális zavarok mert a szex annyira természetes, az élet része, hogy Ők is megtanulnának sok mindent szerintem noha még nincs gyerekem.


Szerintem nagyon sokan azért vonzódnak a természethez, mert belűl érzik, hogy ott sokkal jobb, a nap alatt, vagy épp az eső permet alatt.

Persze sokaknak a lebukástól való izgalom ami doppingol, de mi lenne ha nem is létezne lebukás?


Miért zárjuk le az intimitást a hálószobára?

Ki határozta meg, hogy azt csak ott végezzük?



2023. ápr. 29. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
2023. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ezzel le is zárhatjuk ezt a kérdést

#1

2023. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1# ez egy nagyon nagyon jó poszt, köszönöm... Azonban ha ti is elolvastátok ez egy nagy RIZIKÓS kétoldalú eshetőség. Sosem arról beszél, hogy mi lesz, hanem mik lehetnek. Államdóan 2 oldalról beszél a poszt, ám való igaz, hogy nagyon rizikós. A poszt tényleg jó, sokat lehet tanulni a gyerek elméjéről, noha a kérdés #2 nem csak erre irányult. Ez pont egy mellék vágány.
2023. ápr. 29. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Tokeletesen egyetertek a #2-el !
2023. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazad van, kérdező. A keresztény hívők bigott hülyeségeire nehé mit mondani, mert minden józan észnek ellent mond. Ha van isten és az teremtette a világot, akkor nekünk a természetes állapot felé kellene közelíteni. A hálószoba és a ruha pedig nem természetres állapot, mert a mező és a meztelenség sokkal inkább az. Az egyház mindíg is csak a vagyon harácsolásában jeleskedett és ezért is igyekezett minden áron kordában tartani az embereket, bármi áron. Ezért talált ki mindenféle baromságot, amit elhitetett a gondolkodni is lusta hívekkel. Én is imádom a természetet, a természetességet és ebből adódóan meztelenséget is. Csakis nudista strandra járok, bár szexelni csak a párommal szexelek, mert na nem így tennék, akkor szomorúságot okoznék neki, azt meg nem szeretném, mert szeretem. De szívesen szexlünk bárhol, ahol nem tilos, de sajnos a prűd társadalmi felfogások szerint az.

Nézz utána esetleg Spinoza írásainak, aki rengeteget tanulmányozott vallásos könyveket és a végén arra a megállapításra jutott, hogy isten biztos nem azt akarhatta, amit az egyházak állítanak. Szóval csak azt tudom neked is ajánlani, hogy gondolkozz és ne vakon higgy, mert csak így találhatod meg az igazgásot.

2023. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Az ember eredeti otthona a természet, és ezen mit se változtat az néhány ezer év, amióta megpróbáljuk ezt elfelejteni. Elég, ha csak arra gondolsz, hogy ha pl az erdőben sétálgatsz, azonnal megindulnak az altesti funkciók, és ürítkezned kell.
2023. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!