Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes emberek miért hazudják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek miért hazudják azt ebben a kategóriában hogy találtak szexpartnert gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 14:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%
#10 meg van a 99%-nyi többség, amelyik unalmas sablonlevelekkel, vagy éppen egyből dickpickekkel bombáz mindenkit akit nőnek gondol - értelmetlenül. Mivel bármi is csak az 1%-nak fog összejönni.
2023. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
49%
Találtam
2023. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
61%
Én teljes mértékben igényes nőnek tartom magam, mégis itt találtunk egymásra az alkalmi partneremmel. És mellette kb ismerek innen még 5-6 férfit, akik szintén értelmesek, és már hosszú ideje beszélgetünk.
2023. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
64%

Nőként sem egyszerű találni itt, de találtam én is. Fontos, hogy az irogatós fázisban is legyen szimpátia, ne csak kérdés ping-pong. Volt olyan, aki nem is reagált arra, amit én kérdeztem, csak kérdezgetett folyamatosan mindenféle hülyeséget. Aztán legyen meg a közös vágy, ha valakinek olyan fétise van, ami engem nem érdekel, az kiesett. Ott vannak még a képgyűjtögetők, akik elsőre szimpinek tűnnek, normálisak, de valójában nem is akarnak találkozni, csak egy találkozó reményében kérnek mindenféle képeket, aztán szó nélkül eltűnnek. És végül vannak azok, akikkel minden jó lenne, de a végén meggondolják magukat, és lemondják a találkozót. A szexhez kell egy bizalom is, amit nehéz kiépíteni egy ilyen arctalan-névtelen oldalon, de nem lehetetlen.

(Privit nem kérek, most van valakim.)

2023. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Dehogy találtatok
2023. ápr. 26. 14:24
 16/34 anonim ***** válasza:
56%

“Max férfit, mert igényes nők itt nincsenek”

Kedves kérdező, már ne haragudj, de szerinted azok az itteni “igényes” férfiak, akik farokszelfivel indítanak egy beszélgetést? Vagy azok, akik minden egyes kommentre, amiből azt szűrni le, hogy nő írta, azonnali hatállyal lecsapnak és toszni akarnak? Vagy esetleg azok, akik állandóan a farkukat méregetik? Vagy azok, akik 30 évesen még nem voltak nővel?

Mi is az igényes jelentése?

Csak hogy tisztázzuk: amennyiben valaki képes az emberi, tisztességes kommunikációra, teljesen mindegy, hogy nő, vagy férfi az illető, bárhol, bármilyen napszakban, bárkivel meg tud ismerkedni. Akár egy alkalmi dologra, akár valami hosszabb lélegzetvételű affér kedvéért.

Amelyik “igényes” férfinak az ismerkedés kimerül abban, hogy “milyen a p.nád?”, meg “hova szereted, ha élvez a pasi?”, azoknak még egy varázspálca sem tudna nőt keríteni.

Nem minden ember hazudik, és nem minden ember értelmi fogyatékos, aki ezt az oldalt látogatja.

Én egy 40 éves nő vagyok, régebben sokat jártam ide, és igen, ismerkedtem.

Főiskolát végeztem, saját vállalkozásom van, saját autóm, saját házam, és a seggemet sem húzom a földön. Azért ismerkedtem itt, vagy egy csevegős oldalon, mert a nap 24 órájából 12-14 órát dolgoztam. Csupán szexre vágytam, és azt könnyen meg is kaptam.

Régen sem volt ez az oldal egy filozófiai szaklap színvonalán, ám manapság csak felkúrom az agyam, amikor csak benézek. Farokméregetés, seggbetolás, és arcra élvezés, plusz a nők örökös szidalmazása megy.

Ezzel csak az a probléma, hogy otthon a farkatokkal a kezetekben sírtok, hogy nem találtok nőt. Nos, ha nem titulálnátok a világ összes nőjét pénzéhes rib.ncnak, és nem a farokfotótokkal akarnátok halászni, akkor talán még szóba is állna veletek valaki.

Erről ennyit.

2023. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
22%
#15 akkor nem találtunk ha téged ez boldogabbá tesz. Mindenki tudja saját magáról talált-e vagy sem.
2023. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező. Ne fogadd el akkor hogy páran itt találtunk. De ez csak a te frusztrációdat bizonyítja, hogy neked itt sem jött össze.
2023. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Én nem kerestem itt sosem szexpartnert Isten őrizz:D Engem az frusztrál hogy sokan hazudnak.
2023. ápr. 26. 14:27
 20/34 anonim ***** válasza:
39%
#19 s milyen jelentősége van ennek a kérdésnek az életed szempontjából?
2023. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!