Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak akik készítenek szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik készítenek szex közben képeket vagy videókat magukról?

Figyelt kérdés
Milyen céllal?

2023. ápr. 25. 08:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen én szoktam. Szeretem visszanézni magam rajtuk. Néha van hogy azokra masztizom. 25N
2023. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Vannak! Nekem is van az összes eddigo csajsziról, akihez közöm volt szexuálisan.


De, nyilván nem adom ki ezeket!!!


Emlék, és nem kell poreszt keresnem!

2023. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer levideoztuk magunkat egy autos szex kozben, csak úgy kézben tartva. Ott helyben visszanéztuk és valahogy nem volt olyan "muvészi" mint ahogy gondoltuk, hogy lesz :D aztán ott helyben ki is toroltuk.

Azota eszembe se jut.

Természetesen képek azok jonnek mennek egymásrol. De az már más kategoria.

2023. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az asszony nem szeretné, csak magamat szoktam néha felvenni, ilyenkor mindig próbálok valami különlegeset, hogy érdemes legyen visszanéni.
2023. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Miért csinálsz bármiről is képet? Emlék.
2023. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mi is szoktunk, jó visszanézni! lehet rá, masztizni! 🙂🙂
2023. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Minden eddigi csajrol van kép video akcio közben. 33 f jo vissza nézni néha néha emlék...
2023. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!