Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik szűzhártya eltávolìtó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szűzhártya eltávolìtó műtét?

Figyelt kérdés
Amit plasztikai sebész távolít el.

2023. ápr. 24. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Én vállalom, van hozzá szerszámom is.
2023. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan, miért? Ha attól félsz, megtudja az első pasid/kiszemelted hogy szűz vagy, fordulj egy idegen pasihoz aki ezt megoldja. Volt, nincs.
2023. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%
Van, de olyan esetben, amikor rendellenes a szűzhártya, pl. mikroperforált, imperforált, cibriform, stb (nézz utána a neten). Ilyen esetben egy kis rutinműtéttel bemetszik a szűzhártyát, hogy a lány képes legyen nemi életet élni, tampont használni, stb.
2023. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert ha műtéti úton csinálnak szűzhártyát akkor eltávolítani is tudják nem? Milyen érdekes, hogy egyből a kérdező ( Én) kerültem a középpontba, pedig csak egy kis ártalmatlan kérdés volt, kíváncsiság de se baj. 1. Az anyagi helyzetemet nem szeretném veled megtárgyalni.
2023. ápr. 26. 13:44
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
5-ös, igen állja a tb mert volt ilyen ismerősöm, neko nagyon erős szövetbol volt vagy mi es elvagtak, kapott egy kis helyi érzéstelenítést. Egyébként ja szar az egészségügy de néha azért áll valamit.
2023. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy a szűzhártya visszaállítást nem lehet felíratni tb-re.
2023. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%

Sebészetileg helyre állitatni szokták nem eltávolitatni.

Egy férfi megszünteti boldogan és ingyen, sőt sokan még neked fizetnének érte.

Sőt ha meghirdeted a neten a szüzességedet még akár vagyonokat is kaszálhatsz, volt már rá példa.

2023. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
21%
Szűznemzés létezik, amikor friss házasoknál az orvos bemetszést ejt azért, hogy könnyebb legyen a behatolás. Mert ugyebár házasságig őrzendő a szüzesség.
febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!