Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a legjobb méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb méret?

Figyelt kérdés
Ezt majd sok kérdéshez belinkelem válasznak, mert van egy erős tippem, hogy melyik nyer.

2023. ápr. 21. 17:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
#10 a klubokban mindenféle méret van a 13-tól a 20-ig, de még senkinél sem láttam vonalzót hogy méricskélje. Azt viszont többször láttam hogy mindig szimpátia alapján választják ki a "beszállókat" a párok, a szóló nők is. Simán választják ott is az átlagméretű de normális pasit a nagyobb de nem szimpi fickó helyett.
2023. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11

Miért kéne ehhez vonalzó? És ne a "kicsi a farka, de legalább szimpatjkus" és a "nagy a farka ugyan, de nem szimpatikus" legyen összehasonlítva.

2023. ápr. 22. 21:02
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
#12 akkor mi legyen összehasonlítva tso'? Az adott embernek akkora a cerkája amekkora van. Két hasonló pasi közül is a jobban szimpatikusabbat fogják választani s nem a pélóméret lesz a döntő tényező.
2023. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Tapasztalatom szerint a valós átlagméret inkább 16-17 cm körül van... Lehet persze, hogy csak én fogtam ki nagyobbakat, és az is lehet, hogy akinek meg 15 centinél kisebb az nem annyira mer ismerkedni, vagy kevésbé nyitott, stb.. nem tudom, de én még csak egyszer láttam 15 centinél kisebbet 💁‍♀️ a tökéletes méret szerintem hosszútávú kapcsolatra (tehát amiben naponta-kétnaponta szexeltek ideális esetben) a 18-19 cm, de egyéjszakás partnernek én inkább a vaskosabb 20-22 centis méretet preferálom, mert eszméletlen jó érzés tud lenni, de utána másnap mindig nagyon fáj. Nem szeretnék minden este és minden másnap küzdeni vele. És ugyanígy, nem szeretnék küzdeni/kínlódni egy átlag vagy kis mérettel sem...
2023. ápr. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%

14es jól mondja

Az ideális a 16-17-18 centi és egyáltalán nem ritka méret

2023. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%

Mi ez a hülyeség, hogy a fiataloknak nagyobb? Ki találta ezt ki? Fogadjunk, hogy a fiatalok. :D Biztos a kutatások kamuznak, hogy 15 centi az átlag.


A nőknek az ideális olyan 17-18 centi, ami átlag feletti. Kb a férfiak 20 százaléka rendelkezik ilyen vagy nagyobb mérettel.

2023. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%
Miért van ennyi topic ami azt próbálja súlykolni, hogy a mostani fiataloknak nagyobb?? :D Állítom ezeket valami kis 14-15 éves cigányok írják ki.
2023. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%
17 mint az enyém de én öreg vagyok.
2023. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
23%
nem a mostani fiataloknak van nagyobb, hanem idővel összemegy
2023. ápr. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!