Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem, élvezem a szexet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, élvezem a szexet a párommal, viszont sosem éltem át eddig az orgazmus, tippek esetleg?

Figyelt kérdés

Ne jöjjön senki sem azzal a dumával, hogy nem ismerem a testem, mert azzal csak a falnak megyek, haszontalan duma.


Szeretném átélni az orgazmust, nagyon sokszor elképesztően jó benne a barátom, nagyon szeretem vele minden egyes percet, viszont az orgazmusig sosem jutok el. Mit tudnék tenni annak érdekében, hogy én is átéljem?


Előre is köszönöm a segítséget 🫶🏼



2023. ápr. 21. 15:49
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
72%
Fejben szoktam elképzelni, hogy most elmegyek, én így szoktam.
2023. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Gondolod, hogy mi megoldjuk? Nőgyógyász, pszichológus.
2023. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
És ha magadnak csinálod akkor élvezed? Bocsi de más pasival próbáltad már?
2023. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Lehet hogy ki kellene próbálni mással is
2023. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Segíts rá csikló izgató eszközzel. Vibri vagy csiki szívó.
2023. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először azt kellene tisztáznod magadban hogy miért nem megy ez , vagy mi hiányzik neked.

Most itt hiába írják le hogy hogyan csináljátok ha az nem jó neked.

2023. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a pasid törekszik rá, hogy legyen, vagy beteszi, megcsinál, kihúzza és ennyi? Na, mert attól fixen nem mész el.
2023. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak tudsz orgazmust okozni? Ha nem, akkor először azzal kezdj. Csikló felől érdemes megközelíteni.

Ha magadnak tudsz csiklóorgazmust adni, akkor ugyanazt vidd bele az együttlétbe is: csinálhatod közben magadnak kézzel, eszközzel, vagy megmutathatod a párodnak, hogyan szoktad és ő csinálja.

Kis türelem kell mindkettőtök részéről. Ez nem csak a "te dolgod", ha szeret, ő is szeretne örömet szerezni neked, szóval vond bele, oszd meg vele. Kísérletezgessetek. Szánjatok időt a nyalásra, ujjazásra, kombinálva is a kettőt. Illetve behatolás közben is ingereljétek a csiklót, ahogy fentebb írtam.


Semmi ciki nincs ebben, sok nőnek nem jön magától a ki-be húzogatástól az orgazmus. (Olvastam egy kutatást, amely szerint a csikló és a hüvely távolsága összefüggésben állhat a hüvelyi orgazmussal.) Az erős vonzalom és vágy is arra jó, hogy kívánd és élvezd, de az elélvezéshez azért technika is kell. Próbálgasd magadnak, ha eddig nem volt még soha egyedül, és kísérletezzetek együtt is.

2023. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!