Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaland során szüzesség elveszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaland során szüzesség elvesztése? Jó ötlet? N

Figyelt kérdés
Az illetővel tetszünk egymásnak, de mondta, hogy jelenleg nem szeretne kapcsolatot csak szex lehetne. (Nem tudja még, hogy szűz vagyok) El tudnàm képzelni, hogy vele veszítsem el, de félek nehogy ragaszkodni kezdjek hozzà, esetleg beleszeressek. + ki tudja milyen lenne így az első alkalom, hogy nem szerelemből történik.Vajon hogyan bánna velem, mennyire figyelne rám, vagy milyen hatással lenne ez a későbbi szexuális életemre.Sok a ? bennem a dologgal kapcsolatban.
2023. ápr. 21. 12:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Inkább velem kalandozz
2023. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem jó ötlet! Nagy esélyed van rá, hogy csak egy eszköz leszel a pasinak arra, hogy kielégítse magát! Ami nagyon nem arról szólna, hogy figyeljen rád, hogy tanítson, hogy segítsen a kezdeti nehézségekben! Szerintem sem jó ötlet!
2023. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem mondom, hogy nem működhet, de nagyon gondold meg!


Kapcsolaton kívül vesztettem el, túl nagy volt a rózsaszín köd.

A srác a szexben pocsék volt. Önző, csak azt nézte neki mi jó. Ráadásul mikor megtörtént én meg voltam fázva, de csak akkor tudtunk nyugiban találkozni és akartam, hogy megtörténjen hiába nem úgy volt hozzá kedvem.

Őt viszont zavarta, hogy nem vagyok hangulatban, és ahelyett, hogy türelmes lett volna, megteremtette volna a jó körülményeket, egyáltalán rendesen felizgatott volna, engem okolt, hogy nekem azért nem jó, mert én nem tudok felizgulni.


Kicsit korábban lett volna egy másik srác, vele már volt petting, és majdnem neki adtam az elsőt, de meggondoltam magam, mert bizonytalan voltam. Már bánom. Vele tudom, hogy jó lett volna, hiába nem jártunk és hiába nem volt akkor még tapasztalatom, zsigerből érzem, hogy vele kellett volna, de elszalasztottam. Így most van egy kellemetlen emlékem az elsőről, mikor az lehetett volna csodálatos is. De legalább valamivel az első előttről van egy fantasztikus hétvégi emlékem, csak az első árnyékolja be egy kicsit.


A történetem tanulsága. Jól gondold meg. Az én elsőm tudta, hogy szűz vagyok és ennek ellenére ocsmányul kihasznált. Sosem volt szűz lánnyal, csak a szűz punci élménye kellett neki nem én.

A másik fiú is tudta, hogy szűz vagyok, tudom azt is, hogy emiatt voltam neki érdekesebb, de tisztelettel bánt velem, figyelmes volt, és csak azt nézte, hogy én jól érezzem magam. Nem is tudom, hogy bírta ki azt a hétvégét, hogy szinte végig pettingeltünk, neki végig állt, de nem kapott annyi viszonzást, mint amennyit én kaptam tőle. És ezt soha nem hányta a szememre.

2023. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

Korodtól függ, hogy mennyi önismereted van lelkileg és testileg.

Ha tudod kezelni a fiút és nem leszel alárendelt, kihasználható, akkor működhet.


Ha jól értem, akkor nem is a szexuális részétől tartasz, hanem hogy szerelmes leszel, kötődsz.


Az már most látszik, hogy picit ragaszkodsz hozzá.

Ő hogy bánik veled most? Azt látod, hogy kedves e, törődik e, figyel rád.

Vagy csak ugrat, hülyül, menőzik előtted.

Meg tud nyílni feléd, tudtok beszélgetni?

2023. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedben várnék a megfelelő emberre! Én is sokszor gondolkodtam, kalandokon, hogy kit nyom, ez csak egy szüzesség, viszont valami mindig hátráltatott, és örülök is neki. Párom volt nekem az első akivel azóta is együtt vagyok, és örülök neki, hogy tartogattam magam mert boldogít, hogy csak az övé vagyok, voltam és leszek is. Na meg kicsit gusztustalannak is tartom(ttam), hogy csak tetszés, minden komolyság nélkül bele csaptam volna a lecsóba. Nahhh nem pálya ez, főleg, hogy tisztelem a testem és mindenki másnak is tisztelnie kéne a sajátját és annak oda adni aki kiérdemelte
2023. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem jó ötlet, ahogy azt már többen is írták!
2023. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Az attól függ... ha jó emberismerő vagy és megbízható a fickó akkor inkább az mintsem évekig csak várj-várj-várj a nagy szerelemre.
2023. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

Ne tedd! Hova sietsz?

Ha nyitott vagy az ismerkedésre, találkozhatsz olyan pasival aki nem csak egy kalandot akar veled!

Ne tedd!

2023. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Elgondolkodtató és hasznos válaszokat kaptam.

Úgy döntöttem, nem teszem meg. Nem éri meg.

2023. ápr. 21. 20:29
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

(15-ös válaszoló vagyok)


Örömmel olvastam most vissza, és realizáltam, hogy mennyi ember áll ki amellett, hogy tiszteld a tested és a lelked annyira, hogy a megfelelő személyre vársz, és hogy te ezt meg is fogadtad, nagyon büszke vagyok rád! ☺️ remélem rád fog találni majd az a férfi aki a tenyerén fog hordozni, és őszintén fog szeretni téged ameddig csak időtök engedi! ☺️

2023. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!