Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ki szeret puncinyalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ki szeret puncinyalás közben popsit is nyalogatni és hogy fogadta a hölgy ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 22:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Én kedvelem, de azt is, ha a nő csinálja nekem. Tapasztalatom, hogy ismerkedés elején a legtöbb nő nagyon nyitott mindenféle extrára (is). Majd idővel elhagyják, lejjebb adják a lelkesedést. Végül örülhet a férfi, ha egyáltalán van egy kis maszatolós szex. Egyik kollegám úgy fogalmaz erre a témára, addig bevállalósak a nők amíg tüzelnek a viszony elején. Ő ezért nem akar tartós kapcsolatot, mert minden új viszonyban élvezetet talál. 18 év házasság után sokszor érzem úgy, talán neki van igaza.
2023. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Eddig két exemét nyaltam ki.

Az egyik nagyon odszkodott tőle, de aztán egyszer belement, onnantól fogva pedig kötelező jelleggel ki kellett nyalnom minden alkalommal amikor szexeltunk.

Meg azon is elgondolkodott szakítás után mikor már volt új pasija, hogy tovább nyalatja aktus nélkül.


A második exemet egyszer nyaltam ki de akkor kb fel órán keresztül.

2023. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Imádom, de életemben eddig még csak egyszer engedték sajna :)

29f

máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!