Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek természetes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek természetes, hogy szopásnál lenyelitek a spermát?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 20:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem természetes. Nagyon szívesen csinálom, de a szagától és az ízétől is elhányom magam szó szerint szóval kihagyom.
2023. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűbb mint köpködni és utána törölgetni a szád. Egy nagy nyelés és már lent is van, köpködésnél meg jóval tovább marad a szádban az íze is.
2023. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem természetes. Miért lenne? Mellesleg kb mindegy is, ha a pasi szopásnál elélvez, az a lényeg, hogy addig a számban legyen, ha már elélvezett, kb mindegy hogy lenyelem-e.

Egyébként a szájba (arcra, mellre stb) sem "természetes", ahogy a szexben a legtöbb dolog nem kell hogy az legyen. Az számít annak, ha mindkét fél akarja, és nem kényszer, vagy elvárás miatt történik.

Mindezzel együtt, vannak helyzetek, amikor a legjobb lenyelni, nem mindig van lehetőség kiköpni pl.

Nekem nincs vele bajom, le szoktam, ha nem is mindig, de nem azért, mert "természetes".

2023. ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem természetes, de megteszem, kicsit fifikás vagyok.

Amikor érzem, hogy csak pár pillanat van hátra, akkor teljesen bekapom, így a helye a torkomon van, oda megy a cucc, és így nem érzem a kellemetlen ízét, mert egyből le is csusszan.

De pl ha a barátnőmék eljönnek a barátjával, és belemerülünk az estébe, akkor szexelünk egymás előtt.

A barátnőm imádja a cuccost, forgatja a szájába, és lufit tud belőle fújni.

Meglepődtem nagyon. Olyan ártatlan kis báránynak tünt ő nekem. Eddig. 🙇

2023. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, neked legyen természetes h feltakarítasz magad után. Ha kell felnyalod a nyelveddel a padlót ha már félre spricceltél!
2023. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem igen (19L)
2023. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig lenyelem, én szeretem az ízét :) van hogy édes akkor igen finom tud lenni :D
2023. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%
Igen, termeszetes :)
2023. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%

Az én párom is lenyeli, pedig soha nem kényszerítettem rá.

Szerintem ez csak így működik.

Mondjuk tőlem viszonzást is kap bőségesen.

Nagyon becsületesen, brutálisan kinyalom a punciját, meg a kis fenekét is.

2023. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%
Már bocs, de szerintem egyáltalán nem természetes, szóval utálom ha ezt készpénznek veszik a férfiak. Egyfajta extraként, a gesztus miatt szoktam lenyelni a spermát, nem azért mert ez automatikus dolog...💁‍♀️
2023. ápr. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!