Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves fiúk! Ha épp nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Ha épp nem vagytok jó passzban, pl. depresszió, akkor is van libidótok? Akkor is napi szinten kiveritek? Vagy ilyenkor gondolni sem bírtok a szexre a lelki fájdalom miatt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nana! Most akkor nem vagyunk jó passzban vagy pedig depressziósak vagyunk? A kettő között elég nagy különbség van. Előbbinél elképzelhető, hogy azért van, utóbbinál elképzelhetetlen.
2023. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Én eléggé ilyen vagyok, a borderline szindrómám eléggé kihat a szexuális vágyamra. Amikor fent vagyok, napjában 1-2-3-4 szexet is igénylek napokon keresztül, aztán amikor jön a hullámvasút mély szakasza, tehát amikor lent vagyok, akkor meg napokig, talán hetekig semmi, ki sem verem olyankor.

Szóval eléggé nehéz depresszióval és különböző szindrómákkal egy kapcsolatot kialakítani, fent tartani. Természetesen nem csak a szexre van hatással, hanem az érzelmeimre, nem tudok stabil érzelmeket adni, fent nagyon jó minden, lent nem jó semmi, van, hogy naponta többször is változik ez a fent és lent, van, 1-2 hetet fent vagyok, és van, hogy 2-3 hónapot lent...szóval szar az egész....

F

2023. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi egyes, akkor képzeljünk oda egy "vagy" szót.


2-es, és ez mióta megy így? Hány éves vagy? Részesülsz valami kezelésben?

Ilyenkor gondolati szinten sem ejelnik meg a szex? Vagy van olyan, hogy próbálkozol, legalább magadban, de az istennek se áll fel/mész el?

Mitől hullámzik a hangulatod akár egy napon belül többszüör is? Van valami kiváltó tényezője, egy negatív gondolat, vagy épp fordítva, valaminek hirtelen képes vagy megörülni, és akkor attól jobb lesz? Vagy elég, ha beszól valaki, akár úgy is, hogy nem is olyan igazi beszólás, de annak érzed?

2023. ápr. 19. 20:01
 4/8 Leclerc ***** válasza:
50%
Ember és depresszió függő. Van akiben megöli a vágyat, és van aki azzal próbálja javítani magát, hogy sokkal többet maszturbál mint szeretne.
2023. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
én utóbbi kategória vagyok
2023. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor a legjobb egy kiadós maszti. Nekem ez sokszor a napi feszkó levezetése volt, és arra az időre tudott az agyam mindig teljesen kikapcsolni. Mióta van barátnőm, ritkábban verem, és már a szex nyugtat le mégjobban. De van olyan, hogy depis hangulatban a szexet sem kívánom (a masztit meg igen, de a csajommal élek)
2023. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hú, ez is egy jó téma, mindig meg akartam kérdezni, hogy ha van barátnő (ráadásul együttélés), akkor is van igény a marisra? Miért? Vagyis mi a különbség, ami miatt ez így van? Túl macerás rávenni a másikat a szexre, és csak gyorsan el akarjátok intézni, vagy egyszerűen csak nem akartok ilyenkor még a csajjal is foglalkozni?


Egyébkén térdekes ez a kétféle véleményoldal, mármint hogy sokan inkább így próbálják visszahozni magukat az életbe. De ha már valaki annyira le van törve lelkileg, hogy öngyilkos gondolatai vannak, akkor vajon segít? Vagy ez az utolsó, ami ilyenkor eszébe jut? Na ezért is kérdeztem, hogy valahogy megtaláljak a kapcsolatot a lelki állapot és az önkielégítés igényének gondolata/vágya között.

2023. ápr. 19. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Voltam rossz passzban többször is, de általában egy idő után akkor is kivertem. Igaz, kevesebbszer kívántam, de azt a keveset ugyanúgy élveztem.
2023. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!