Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik korábban undorodtak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik korábban undorodtak az anális szextől, de most még is szeretitek, mi változott? Miért változott a véleményetek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Semmi nem változott még most is undoritó, a pronománisás sz@r palikbol már kezd elegem lenni. Pedig férfi vagyok.
2023. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

A bizalom

Az változtatta meg a hozzáállásomat


Hogy a pasimnak elhiszem, hogy tényleg, valóban kíván, szépnek tart, minden porcikámat imádja és őszintén mondja amit mond. Hogy maximálisan odafigyel rám, elsődleges célja az én örömöm.

Hogy nincs tabu, bármit kipróbálunk együtt ami kettőnk közül valamelyikünket érdekli, és szerencsére általában hasonló dolgok izgatnak minket.


Az anállal is úgy vagyunk, ő is szereti ha matatok a környéken

ujjal vagy nyelvvel, és így megtapasztalhattam hogy valóban, őszintén micsoda élvezetet tud okozni mindkét félnek.

2023. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
A partner változott. Odafigyel, sokkal jobban bízom is benne, előkészíti...sosem fáj, sosem kellemetlen.
2023. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is csatlakoznék a 3-ashoz, mert pl a mostani párom nem erőltette, hanem úgy jött elő, hogy új dolgot akarunk kipróbálni. Az exem rám akarta kényszeríteni, mert "ne csak neked legyen jó a szex, hadd élvezzem én is" (😅), és durván csinálta, erőszakosan szinte. a mostani párom viszont nagyon figyelmes
2023. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Az élvezet.Nem is gondolta a pasim, hogy milyen, míg nem dugtam popsin a falcsatolhatóssal.Azóta nagyokat élvez.De én is szeretem ha bennem van!

24N

2023. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Kispöcsűeknek hagyják csak az anált a nők.
2023. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Partner függő. Nekem első pasimtól elfogadtam ujjaz ott is, utána a pasiktól nem fogadtam análisan semmit. Majd a férjemmel rendszeresen análoztunk már amikor nem volt pénzünk kajára se nagyon, nem még gumira vagy gyógyszerre... 34N
2023. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

Első párom akivel csináltam csak ki akarta próbálni. Semmi szenvedély nem volt benne, nagyon rossz volt.


Másodiknak viszont hatalmas fétise volt. Én meg szerelmes voltam belé. És az ahogy hozzám ért, ahogy markolászta a fenekem, ahogy hallottam az élvezetet a hangjában amikor hátul tette be... Felbecsülhetetlen, nagyon nagy élményt adott nekem is. Aztán már csak azt vettem észre, hogy nincs benne kellemetlen érzés, hogy tök őszintén nyögök közben, és igénylem sőt el se tudnám már képzelni úgy az együttlétet. Most azóta szingli vagyok de nagyon örülnék ha találnék ilyen férfit újból...

2023. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Partner csere aki nem erőltette. Hagyta hogy az én tempómba haladjunk.

Szépen lassan jött az ujj, egy pici játék, utána nagyobb, meg nagyobb. Közben csikló izgatása. Némely pasinak be kellene látnia, hogy lassú víz partot mos… és ha türelmes akkor a nők hajlandóak (lennének) legalább kipróbálni a sex ezen formáját is.

2023. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

negatív tapasztalatom volt az anális szexxel , és fiatalok voltunk es hát fájt

Azóta nem próbáltam ki , nem tudom milyen.A párommal minden jó, lehet majd azt is idővel de jelenleg irtózok ettől

2023. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!