Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretői kapcsolatban egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban egyszer közeledik, aktív, utána távolságtartó lesz? Mi az oka ennek a hullámzásnak?

Figyelt kérdés

Van, amikor a szexet is visszautasítja… azt is, hogy okozzak neki örömöt. Utána meg hirtelen aktív lesz….

39N



2023. ápr. 16. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
A kettos elet nagyon felemesztheti az embert, bizonytalan es folyamatosan vivodik ez okozhatja a hullamzasokat
2023. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Játékban tart, unalmas lenne, ha nem lenne meg a hullámzás, így folyamatos érzelmeket generál benned. Továbbá, biztos van még más lyuk is, amit betömhet, ezért nem mindig van igénye rád.
2023. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én ebben nem érzek tudatosságot… tehát biztos nem direkt akar ezzel szivatni, vagy érzelmeket generálni….

Mindig azt mondja, hogy neki nem okoz gondot mással a szex, de közben meg lehet, hogy mégis bűntudata lenne? Alapból egy jó ember, de elég öntörvényű.

Lehet, hogy van még több nő is az alapon kívül?!

2023. ápr. 16. 10:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, ezért csak néha vesz elő, mikor kedve szottyan beléd mártani a kakasát.
2023. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Van annyira rutinos már, hogy tudja, hogy hamar megunnád, ha túlságosan rendes lenne veled. A nőknek nem érdekes az olyan pasas, aki túlságosan könnyen elérhető számukra.
2023. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Instabilabb személyiség. Minden kapcsolatban van hullámzás, de ha valaki pl depressziós akkor erősebb... mit gondolsz?
2023. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy depressziós. Inkább az lehet, hogy ők szépen dugnak otthon, mint a nyulak, amikor én kellettem az elején, akkor valami miatt nem volt szex. Illetve tényleg nem tudom… egyszer voltam még szerető, de nála ilyen nem volt:(

Ezt elég rossz megélni, hogy amúgy kedves, cuki, puszi minden, de ennyi mostanában….

2023. ápr. 16. 13:56
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk van e tartós kapcsolata..ha van akkor azért ott is kell teljesíteni így nem mindig kíván téged. Voltam így férfiként. Amikor aktívabb időszakon volt otthon akkor nem kívántam máshol és fordítva. De lehet, hogy csak fáradtabb néha, akkor is csökken a libidó, 20-30 évesen még mindig dugna az ember de idősebben csak akkor dugna mindig ha kielégítetlen. Mihelyt olyan párt talál aki szinte naponta kielégíti csökken az izgalom.
2023. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Személyiségzavaros. Gondolom ha neked lenne igényed a szexre, akkor nem tud otthonról elszabadulni, stb. Te meg tedd szét a lábaid amikor ő akarja, és felőle rajta kívül mással is dughatsz, nem zavarná. Jól gondolom?
2023. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9-es, igen, valahogy ez a gyakorlat igen. Ha én kezdeményeznék l, akkor valamiért nincs rá idő, lehetőség…

Abban viszont nem vagyok biztos, hogy nem zavarná, ha mással is együtt lennék…

2023. ápr. 16. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!