Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Taszító, ha egy pasi megházaso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító, ha egy pasi megházasodik?

Figyelt kérdés

Míg nem voltam házas jópár lány"barátom" volt. Olyanok akikkel havi párszor beszélgettem, illetve ritkán évente egy-két alkalommal találkoztunk. Itt nem kell nagy dologra gondolni, egy kávé, vagy valami kis mozgás, vagy közös vásárlás...

Mióta megházasodtam az összes ilyen hölgy ismerősöm eltűnt. Már egyik sem ír rám, nem akarnak közös programot... Születésnapomon felköszöntenek és kész.

Mi ennek az oka?


2023. ápr. 13. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért szexuális kérdés?
2023. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, jogos, a felnőtt párkapcsolat kategóriába akartam volna 😅
2023. ápr. 13. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszeru ugyan ez nőben vagy ha a nőnek gyereke lesz de nincs kapcsolatban. Van egy alap vonzalom es lehet barmikor barmi de ez ugye megvaltozik ennyi
2023. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy taszító! Mi a franc van ezzel a társadalommal, egészen állatiasságba akar már süllyedni? A házasság és a család az alapja az egészséges társadalonnak, egészséges gyermekek fölnevelésének! Ez a Teremtés rendje, az emberiség kezdetétől családban történt az élet továbbadása. Aki ezt támadja, az az emberiség ellensége és egészen démonikus rossz mérgezés képviselője. A szerelem pedig kizárólagos, hűséges - nem pedig élvezethajhász, mint a felajzott majmok.
2023. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4 es vagyok, tehát, kérdező, megnyugtatlak: NEM taszító. Hanem vonzó. Nyugodtan állj ki a házasság szent eszménye mellett és éld majd meg, kívánom!
2023. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem taszító, de az emberek így működnek, akár tudat alatt...
2023. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!