Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a kedvenc pózotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kedvenc pózotok?

Figyelt kérdés

Miért az?

Nemet írjatok légyszíves!

(ismeret szerzés celú a kérdésem)

18l


2023. ápr. 12. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69
2023. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Misszionárius, mert szeretem az intimitása és a változatossága miatt (lehet közben csókolózni, ölelkezni és ilyesmiket csinálni), illetve a lovaglót, részben ugyanezek miatt.

N

2023. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Egyik sem. Ha alul vagyok nem kapok levegőt, ha felül vagyok szédülök, oldalról meg nem látom a tv-t.
2023. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kutya, vagy ha én kb magzat pózban fekszem, a párom térden állva rakja be(fogalmam sincs, mi ennek a neve), de egy klasszikus misszionáriust sem vetek meg.
2023. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kalman.Mikorka válasza:
54%

Nálam toplistás a spooning és a lovagló.

Utóbbiban amikor a lány átveszi az irányítást… vagy amikor lovaglóból előre hajol.

És a pillangó (vagy mi is a neve). A férfi pillangó- vagy törökülésben ül. Vele szemben rá ül a leány és a lábait a pali csípője köré kulcsolja. Ez nagyon közeli, szoros, mindent elérő póz. Elég keveset lehet benne mozogni, de nem is az a lényeg. A pasit nagyon jól "élénken tartja" és kis mozgásokkal is jól kedvére lehet tenni a lánynak.


Szemkontaktus, csók, ölelés. Arcunkon érezzük egymás lélegzetét. Érezzük egymás minden rezdülését.

Engem ezek tudnak nagyon elvarázsolni.


F32

2023. ápr. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Suetonius ***** válasza:

Lovagló póz a kedvencem, ülő pozícióban. Úgy elérek mindent: cicit, feneket, csípőt. És nem hárány, hogy nagyon mélyre lehet így hatolni ;)

31/F

2023. ápr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel közös kedvenc a kutyapóz.
2023. ápr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Suetonius ***** válasza:
Amúgy nem pusztán önzés, hogy nekem jó legyen. Ebben a pózban nagyon sokáig bírom... ;)
2023. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor a hölgy hason fekszik és úgy dugom hátúlról. (Nem análba, bár úgy is szeretném egyszer kipróbálni)
2023. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Kemény Kozák.
2023. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!