Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leakarok feküdni egy 47 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leakarok feküdni egy 47 éves nővel,ő pedig reinkarnációs utaztatásba akarja, hogy részt vegyek. Nem hiszek benne, hívő keresztény vagyok. Ti egy jó puncit hogy megkapjátok felhagynátok elveitekkel?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 22:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ez nem egy hívő viselkedés. Ezért kérema moderátorokat töröljék a kérdésem
2023. ápr. 11. 22:46
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Eldöntöd pajti hogy a nagy vallási áhítatnak élsz, vagy az életnek. Ez az amit mi nem tudunk eldönteni helyetted, te dolgod neked mi a fontosabb.

Speciel full ateista vagyok, de ha nekem bejön egy nő és dugni akarok vele simán belemennék a hókuszpókuszába 😂

2023. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem vegyél részt a reikarnációs utazáson.

Ha istennek nem tetszik, akkor úgysem fog sikerülni.

Ha viszont a teremtő támogat téged ebben az utazásban, akkor akár szex is lehet a vége.

Isten útjai kifürkészhetetlenek.

2023. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy?
2023. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
13. Félelmetesen link vagy! (De tetszik!) Te vagy az a fajta kétlábu amelyik mindent mindennel meg tud magyarázni. Jogász vagy?
2023. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Előbb dugd meg...
2023. ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A nő elvihetne engem is ilyen utazásra, mert nekem nincs pénzem rá xD..


Viszont én hasonló dolgokkal is foglalkozom. Hívó vagyok, de nem az egyház szerint. Univerzumban hiszek és egy teremtőben, akinek nincs vallása. :)


(Nő vagyok)

2023. ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17. Kieg. : nem kérek senkit hogy fizessen be ilyenre, de ha te nem mennél el vele, én elmennék szívesen. :)
2023. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#15

Fémipari dolgozó vagyok egy ausztriai gyárban. 🙃

De amúgy van jogász a családban.

(13)

2023. ápr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%

Ez undorító.

A nagy keresztény viselkedés, h színészként, kamuzol, kihasználnád a nőt meg minden. Gratulálok. Igazi link ember vagy.

2023. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!