Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezekkel a statokkal örök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel a statokkal örök szüzességre voltam ítélve születéstől fogva?

Figyelt kérdés

-173 centi

-12 centis és vékony pénisz

-elől erőteljes hajhullás

-csúnya taszító arc

-barna szemek


2023. ápr. 7. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Vannak kedves lányok, sajnos pénzbe kerülnek.
2023. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
A termeszet kegyetlen törvényei szerint igen,szerencsére emberként ki lehet játszani a rendszert. Ha van elég pénzed akkor prostizhatsz,ha meg dúsgazdag vagy akkor lehet barátnőd is aki szemet huny a külső és a gizda pénisz felett ha te meg szemet hunysz a megcsalásai felett és közben elhalmozod minden jóval és kényelmes életet biztosítasz neki. Az állatvilágban sok helyen csak a falkavezér dug,a többiek csak nézhetik. Ehhez képest egész jó helyzetben vagy.
2023. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lenne, akkor sem születéskortól, hanem a pubertáskor elérésétől.
2023. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem a statokon múlik, de a te hozzáállásodon és önbizalmadon igen. ne sajnáltasd magad és ne gondold hogy a kinézeted a hiba. járj el edzeni, egy kis izom mindenkin segít.


-173 centi: nem vagy magas de nem mindenkinek számít a magasság, és sok ennél alacsonyabb lány van.


-12 centis és vékony pénisz: ha tudod használni nem gáz, átlagos.


-elől erőteljes hajhullás: legyél kopasz vagy buzzcut! ne próbálkozz olyan frizurával amihez sok haj kell, és ha megtalálod ami működik a hajvonaladhoz és a fejformáshoz senkit sem fog érdekelni hogy kopaszodsz. nekem bejönnek a kopasz pasik is, szerintem nagyon szexi tud lenni. de amikor valakinek ilyen kopaszodó madárfészek feje van az nem az igazi.


-csúnya taszító arc: relatív, szubjekív dolog.


-barna szemek: egy szemszín a sok közül, nem is értem miért van a felsorolásban, mintha tényleg csak sajnáltatnád magad.

2023. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Péniszméret: irreleváns, nem az fog elvinni az ágyig, hanem a személyiséged.

Magasság: hát nem túl combos, de a nők között is vannak 165 cm alattiak.

Hajhullás: ez van, de megint nincs túl sok köze a személyiséghez.

Arc: sport, öltözködés, igényesség, ápolt, rendezett külső tud valamennyit javítani.


A fő gond fejben van. Ha te előre leírod magad akkor ne várd hogy más a "csodát" lássa benned!

2023. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

173 cm nem durva.

A kisebb pénisz még előnyödre válhat egy kis vaginával rendelkező csajnál. Ezt biztosra garantálom.

Hajhullás?

Kit érdekel minden férfit utol ér szinte

A barna szem nekem a kedvencem de nem vagyok meleg bocsáss meg ezért

2023. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!