Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, mast is picit zavar,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mast is picit zavar, hogy legfokepp kutya poz kozben, a fiu vegig nezheti a segglyukatokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom megmagyarazni miert, de engem mindig egy ilyen fura erzes fog el ilyenkor. Valahogy mintha azt az egyetlen testreszemet szegyellnem. Pedig nincs mit rajta szegyellnem, mivel ennyire foglalkoztatott a tema sokat nezegettem es a maga modjan "szepnek" talalom. De megis bennem van ez. Mas is van igy ezzel? Valamint fiuk, mikozben dugtok sokat bamuljatok a lany segglyukat? Vagy csak en gondolom ezt rosszul?

2023. ápr. 7. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nemcsak nézem, hanem izgatom is finoman 😋😋
2023. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bámulom és tetszik.
2023. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A sggluk csak egy luk és kész. Imádom a kutya pózt, soha nem agyalok ilyesmin, gondolkozni is képtelen lennék közben. Van, akinek ez még izgató is, nekem is volt partnerem, akinek tetszett. De hogy mi rajta a vonzó, azt sosem értem meg.
2023. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak nézze, nyalja is ki. 😋 L
2023. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 van aki tudja hogy mi a jó 😋
2023. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyém nyalni is szokta 😀
2023. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én bem szoktam nézni, benyálazom és be is dugom az ujjam bele.
2023. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézni nem nagyon szoktam szex közben, de a hüvelykujjammal gyakran izgatom.
2023. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Oda is be lehet dugni majd a szerszámot.☺️
2023. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ezt nagyon átérzem, szinte mindig zavarban vagyok emiatt kutyában, pedig a barátomnak az a kedvenc póza, úgyhogy gyakran csináljuk.


Folyton aggódom, hogy mi van, ha nem szőrtelenítettem ott elég gondosan, vagy érződik valami szag, vagy bármi ilyesmi :D

2023. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!