Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nővel nagyon sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nővel nagyon sokan feküdtek le,akkor még most is ugyanígy tesz?

Figyelt kérdés
Egyik női ismerősömmel jóban vagyok,és ma tudtam meg hogy fűvel fával szexelt.

2023. ápr. 5. 15:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#8: kinek mi a viszonylag sok. Van akinek már 10 is sok, másnak meg 50 a viszonylag sok.
2023. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#12

Ezért sem kezdek számokkal dobálózni. A lényeg az, hogy szerintem nem abból kell kiindulni, hogy mekkora a szám, mert nem ez mutatja a hűséget. Az a nő, aki éppen a harmadik kapcsolatában van, de az elsőt a másodikkal, a másodikat a harmadikkal csalta meg, az nekem kevésbé bizalomgerjesztő, mint ha egy nőnek volt pl 3 kapcsolata, amiben monogám volt, és emellett szingli korszakában lefeküdt x férfival.

2023. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igazad van. 12-es
2023. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

12!


10 felett már sok.


13!


De ez mutatja a hűséget meg a minőséget is.

2023. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Engem az se zavar egy nőnél ha 200 felett van, legalább nem fél a fasztól. :)


Ismertem nem egy ilyet akik volt hogy napi 3 pasival voltak, csinálták 1-2 évig, aztán bumm egy pasinál letáboroztak, onnantól nem fért hozzájuk más, pedig próbálkoztam akkor is. :)

2023. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15#: volt olyan kapcsolatom, ahol a csajomnak sokkal-sokkal több partnere volt mint nekem (és nekem sem volt kevés), nem igazán zavart (nem mondom, hogy soha, de leginkább azért, mert néhány exét személyesen is ismertem és az tényleg idegesített), inkább örültem, hogy ki tudok emelkedni számára a tényleg sokból. Nem ő volt, aki megcsalta a másikat végül. 12-es
2023. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
19: gondolj amit akarsz, semmit nem tudsz. Itt a legtöbb ember számára az ideális a szűzlány, de azért tudjon mélytorkozni, nyelje le, anál, BDSM, stb.
2023. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

20!


Kb senkinek sem ideális a szűzlány :) na meg ez a két véglet van csak, nem?

2023. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha a feleségem szűz lett volna amikor összejöttünk, akkor ezer% hogy ma nem lenne a feleségem!

Soha nem vettem volna el szűz nőt!!!

2023. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, így tesz. A vérében van.
2023. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!