Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexibb néhány idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexibb néhány idősebb nő, mint a fiatalabbak?

Figyelt kérdés
Van olyan 40-45 körüli nő, aki sokkal jobban néz ki, mint egy pár 20-25 éves. Sőt, általában a 40 körüliek sokkal szexibbek!
2023. ápr. 5. 07:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

"Van olyan 40-45 körüli nő, aki sokkal jobban néz ki, mint egy pár 20-25 éves."

Sokféle ember van, ilyen is van, de átlagban jobb nők a 20-25 -k mint a 40-45 -k.

2023. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mert érettebbek lesznek már ebben a megjelölt korban.
2023. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

20on évesként annyit tudok elképzelni, hogy egy ennyi idős nő tapasztalt, jobban "ért" az emberekhez. Jobban tisztában van önmagával kívül-belül, magabiztos. Van már annyi élettapasztalata, hogy tudja "mitől döglik a légy". Ha szép, csinos, ad magára akkor simán el tudom képzelni, hogy valakinek ez nagyon bejön.


Ennek ellenére pl.: volt egyszer egy pasi akibe beleestem, a barátnője nálam 14 évvel volt idősebb (a srác nálam pár évvel idősebb) és ott nem értettem (igen, bevallom féltékeny voltam), hogy mit eszik azon a nőn, mert nem egy szép nő (objektíve, persze neki nyilván tetszett), nem is igazán csinos, meg azok alapján amiket mesélt róla teljesen átlag.


De valószínűnek tartom, hogy magabiztos, tapasztalt és ez bejött neki.

2023. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 NTBS ***** válasza:
17%
Jobban vigyáznak magukra. Kevésbé éltek ki magukat anno.
2023. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nőiesebbek
2023. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

14!


Jaja. Nincsenek szétbszva.

2023. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mert sok no egy igenytelen szar! A normálisabbak idosebben is szexik. De ezek nagyon kevesen vannak
2023. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Engem egy 46 éves elvált asszony tanított meg a jó szexre, én 18 éves koromtól 28 éves koromig rendszeresen szexeltünk mi ketten. Rengeteget tanultam e hölgytől. Aztán megismerkedtem egy hozzám illő lánnyal, akivel máig házasságban élek. Elmondhatom azt, hogy egy 42 48 éves hölgy abban a korban van, éjjel nappal szexelne. És nagyon sok tapasztalattal rendelkezik, tehát lehet az ilyentől sokat tanulni.
2023. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
"Van olyan 40-45 körüli nő, aki sokkal jobban néz ki, mint egy pár 20-25 éves." Genetika. Egyszerűen az a nő még idősebben is szebb, mint a másik fiatalon. De alapvetően a fiatalok szebbek. Ha neked a 40 körüliek szexibben, mint a 25 körüliek, az egy egyéni preferencia, ami ritkább. A legtöbb férfinek a fiatalabb a szexibb. " Sőt, általában a 40 körüliek sokkal szexibbek!" - ne pl ez nálam ős az összes férfi ismerősömnél egyáltalán nem így van, hanem pont fordíva
2023. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

43 éves vagyok.


Világéletemben komplexusaim voltak, mindig kevesebbnek, csúnyábbnak, kövérebbnek, stb éreztem magam kb minden más korombeli lánynál, nőnél.


Most van egy olyan pasi mellettem, aki a rajongásával, szerelmével elérte azt, hogy bízzak magamban, azt lássam a tükörben, ami ott van, nem azt ami a fejemben. Hogy értékeljem a belső tulajdonságaimat is. Megtanított objektíven látni magamat.


És ez azt eredményezte, hogy az egész kisugárzásom megváltozott, a testtartástól kezdve a ruházkodáson ás a más emberekkel való kommunikációig, és ha akarnám, minden ujjamra jutna pasi. Fiatalabb, idősebb. Kitartóan udvarolnak.


Szerintem huszonévesen sok fiatalnak vannak problémái magával, és egyszerűen el kell telnie időnek, kell gyűjteni élettapasztalatot, meg kell ismerni magunkat ahhoz hogy egyenesbe kerüljünk. Na, az ilyen, önmagukat később megismerő, önmagukkal később megbarátkozó nők virulnak ki negyven éves korukra.

Szerintem. :)

2023. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!