Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nyaltatok már férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nyaltatok már férfi ánuszt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Akinek erre van igénye, menjen b.zi bárba
2023. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jártatok már úgy, mint a csajszi a goldengate-n a "fingós" című videóban?
2023. ápr. 4. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem ,engem nem vonz max ha a partnerem nagyon akarná.
2023. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen,a párom nagyon szereti.És nem ő kérte hanem spontán jött én kezdtem el magamtól neki.
2023. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem már nyalták, ha ez számít. Egyébként egy poénnak jó, de olyan extrém plusz ingert nekem nem adott a dolog, különösebb igényt sem érzek rá azóta sem, nem lett belőle rutin.
2023. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen, volt olyan partnerem aki annyira élvezte hogy szinte visított közben az élvezettől mint egy kislány, imádta ha nyelvvel kényeztettem és ujjaztam közben, nem meleg vagy bi egyébként sőt igazi nőcsábász volt mindig is, szerintem szimplán csak ráunt a standardra és kellett neki valami extra stimuláció, az análszexet is imádta. A jelenlegi párom is szereti egyébként ha orál közben elkalandozom lentebbre, de nem kéri direktben vagy csak nagyon ritkán, ő sem homokos ezt garantálhatom.
2023. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem és nem is fogok.Én sem akarom hogy ott bármit is csináljon.Szerencsére mindkettőnknek tabu minden anális dolog.
2023. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ahogy pasik is szokták nekem.

Az ánusz sokaknál mindkét nem esetén erős erogén zóna, csak sokan a gátlások miatt nem csinálják/engedik. Azok a pasik, akiknek előtte nem csinálta senki, mind nagyon hálásak voltak érte.

2023. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#1: miért is kéne ezért b.zibárba menni? Ha nő csinálja, akkor teljesen heteró a dolog.
2023. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!