Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudhatom meg még mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatom meg még mielőtt lefekudnék vele, hogy egy lány szeret-e cumizni vagy sem?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert nem állhatsz elő ezzel a kérdéssel egy találkán és kiváncsi vagyok milyen jelek utalnak arra, ha vannak ilyenek, amikből meg lehet állapítani, hogy valaki szereti vagy sem.

2023. ápr. 3. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet előre megmondani hogy szeret-e. De ma már alapvető dolog a blói.
2023. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 NTBS ***** válasza:
100%

Az akkor fog kiderülni.

Esetleg, ha elmondja, hogy nem szeret.

2023. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Beszélgetés közben tereld a témát a szexre! Te kezd el mondani, hogy hogyan is állsz a nyalással, majd kérdezd meg a lányt!
2023. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Pl kezdj el valamit ugy enni h az ujjadrol kelljen lenyalnia ha tetdzik neki akkor valoszinu mast is szivesen bekapna
2023. ápr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Interneten beszélgettem egy pasival. Épp a találkozóra indultam, mikor felhívott és megkérdezte simán, hogy mi az, amit nem csinálok meg a szexben. Mondtam neki, elég nyitott vagyok mindenre, de le nem nyelem. Erre közli a csávó, hogy neki nem kell ilyen nő , mert neki alap, hogy lenyelje. Oksi, akkor nem én vagyok a te embered.

Kb. 2 év múlva találkoztunk a munkámból kifolyólag, én nem ismertem meg őt csak a 3.találkozáskor (találkozás hiányaba a kép csalóka volt), esett le, hogy ő az a pasi. Rám irt, hogy megbánta a döntését, és nem kell csinálnom semmit, de találkozzunk. Mondtam ez a vonat elment 😆

2023. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Kétfajta nő van:amelyik lenyeli,és amelyik kiköpi,vagy a szája mellé engedi. Eddigi tapasztalataim alapján.
2023. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
6 os sajnos van olyan lány aki be sem veszi és van olyan is aki tartózkodik attól hogy a szájába élvezz el vagy hogy rá menjen a cucc.jah és ezt úgy mondom, hogy én szeretek nyalni tehát az oránlán nem várom el hogy csak a csaj csinálja.
2023. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Amint kiderült hogy nem szeret, menj el mosdóba és fuss amilyen gyorsan csak tudsz. ;)
2023. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha megtudnám hogy a pasinak ez a legfontosabb egyből otthagynám.
2023. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem teljesen felesleges még megkérdezni is, mert vonzalom függvényében is változhat. Ráadásul sokan úgy is hazudni fognak, mert ha rákérdezel, azt hiszi ezt várod el, párszor ímmel-ámmal bekapja és utána úgy sincs. Szóval gyakorlatban derül ki, ez van.
2023. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!