Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk volt kínos ciki merevedes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk volt kínos ciki merevedesetek pl uszoda, koleszbe, Dokinál?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Koli,zuhany,busz,uszoda...sokszor volt.
2023. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Volt hát. Dokinál is, meg úgy is jártam mint az 1-es :D
2023. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Volt bizony 🙄 Osztálykiránduláson a strandon vizes rövidgatyában, a többiek szivatásból le akarták húzni a gatyámat.


Ugyancsak egy nyári táborban, délután aludtam a szobában kitakarózva egy fecskealsóban, többen láttak így és fotó is készült.


Ápoló elötti merevedés kórházban alsógatyában és meztelenül is ágyi mosakodásnál.


Nem merevedés volt, de buszon ülve rövidnadrág alatt laza boxerben úgy tartottam véletlenül a lábam hogy beláttak.

2023. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!