Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlsúlyos, kövér nőként mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos, kövér nőként mit érzel vagy mit éreznél, ha egy sportos vagy kifejezetten izmos férfi próbálkozna nálad?

Figyelt kérdés
Esetleg volt már hasonlóban részed?

2023. ápr. 1. 20:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre ilyet. Egymással voltunk elfoglalva, inkább örült nekem. Kezdetben félt hogy elveszít.
2023. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Ezt szavak szintjén is kifejezte? Hogy elveszít? Ha igen, mit mondott?
2023. ápr. 1. 23:10
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi tapasztalatokból kiindulva furcsa lenne, hogy tényleg érdeklődik irántam.
2023. ápr. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Fú de idegesítő ez a kétkedős fogadtatás!
2023. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is sok jó külsejű, izmos, s sikeres férfi ír, még személyi edzők is, de csak szexkapcsolatot akarnak.

Gondolom szégyellik, hogy nekik ez is tetszik.

2023. ápr. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Én magas, viszonylag jóképű srác vagyok, bár kigyúrva nem vagyok, enyhén sportos testalkatom van. Már így is meglepődnek és kétkednek a teltebb nők hogy valóban akarom-e őket. Pedig engem szimplán a teltebb nők izgatnak.


32/F

2023. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 ShadowGanxter válasza:
100%

Szerintem ez minden emberben máshogy jelenik meg, valaki ezt preferálja, valaki azt, de számomra a telt nők sokkal vonzóbbak és mellesleg én is izmos vagyok.


19/F

2023. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én igencsak túlsúlyos vagyok, a férjem pedig egy sportoló.. szálkás, magas férfi. neki a telt lányok tetszettek nekem pedig a sportos alkatú férfiak. Ő kezdeményezett és boldogan belementem :)
2023. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Ducibb vagyok igaz küzdök ellene 😅

Nekem sose volt kövér párom az összes izmos és kigyúrt sportos/fitt.

Modell alkatú igazán csinos baratnoim sose értették hogyan 😂

Amúgy én se, de szerintem személyiség függő 🥰

Ha kinéztem egy helyes pasit mindig szerelem lett a vége, sose volt viszonzatlan 😅😁

Ennek fényében én abszút nem lepődnék meg, venném a lapot és engedném hogy történjenek a dolgok 🥰

24/L

2023. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!