Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti ezért megharagudnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezért megharagudnátok a szexpartneretekre, ha ilyet csinálna?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk egy pár, bár egy ideje már kavargatunk, kicsit se veled se nélküled viszony. Múlthét szombaton végre eljutottunk a szexig (amit én már nagyon szerettem volna). Egyébként tök jól alakult az egész este, az ágyban is nagyon jó volt vele (egész együttlét alatt dicsérgettem, hogy mennyire gyönyörűnek tartom mindenét, amit mindig mosollyal fogadott), egy bizonyos pontig. Épp kutyapózban csináltuk (leszögezném, hogy szigorúan punciba), ami kimondottan élvezetes volt. Az ánusza látványa eléggé felizgatott, itt is tettem többször megjegyzést, hogy mennyire tetszik és mennyire belenyalnék, amit rendre egy kéjes kis kacajjal fogadott. Ebből azt gondoltam, nem lesz ellenére, így hatalmas lendülettel belenyaltam a sgglyukába, amire ő teljesen felháborodott, hogy mikor engedte ő ezt meg és hogy lehetek ennyire undorító és mennyire bánja hogy egyáltalán lefeküdt velem és ne is álmodjak többet erről. Konkrétan az együttlét kellős közepén felöltözött és faképnél hagyott. Azóta beszéltünk, de azt mondta, felejtsem el ezek után hogy bármilyen testiség lehet köztünk. Jogos ez a szintű harag?

26F/26L



2023. ápr. 1. 13:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragudnék. Maximum meglepődék, de ennyi erővel akkor is megbánt, ha a fenekemet nyalja, a csípőm vagy a mellem, hasam? Ez badarság, szerintem simán ostobán viselkedett.

Velem is előfordult, hogy meglepett, mert a pasi belenyalt a köldökömbe, utána meg a hónaljamat is nyalogatta, meg mondta közben, hogy odavan a női hajlatokért. Nekem nem jött be és tényleg fura is volt, de ettől nem pattanok fel visítva és hisztizve. Nevetséges.

Ettől jobb lett volna, ha azért rákérdezel előtte, de ez csak a nyelved volt, egy nyalás, nem okoztál fájdalmat, szóval szerintem nem kell ekkora dráma miatta.

2023. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy a mellkasomat nyalogatta a lány.... ez benne van.
2023. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, beszéltetek azóta? Mondj már valamit, hogy áll ez a sztori?
2023. ápr. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kicsit talán megenyhült, egyszer találkoztunk azóta. Csókolóztunk, de azt mondta lefeküdni nem tudna velem egyelőre, mert túl élénkek még a rossz emlékek.
2023. ápr. 4. 13:23
 15/21 anonim ***** válasza:
Rossz emlék? Hát, szerintem tényleg hagyd ezt a kapcsolatot. Mivel alapból nem volt komoly a dolog kettőtök között, így még csak nem is érdemes jobban belemenni a témába, hogy miért váltott ki belőle ilyen reakciót. De ez az én véleményem.
2023. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Végülis azt írta, egyelőre. Akkor mgé van esélyed. És meg is csókolt, pedig azzal a nyelvvel nyaltál bele a tiltott zónába, úgyhogy nem tűnik annyira rossznak a helyzet.
2023. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy idióta vagy, ott jön ki a SZAR! Te meg belenyaltál.
2023. ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17-es, az idióta te vagy, nyilván tiszta volt. Vagy ilyen erővel az orális szexet is felejtse el mindenki, mert ott meg pisilünk...
2023. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hé kérdező, jelenleg mi a helyzet veletek?
2023. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Kavargatás és petting volt azóta többször, szex nem.
2023. ápr. 20. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!