Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor tényleg Domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg Domináns vagyok túlságosan vagy mi?!

Figyelt kérdés
Nos úgy indult az egész, már egy ideje játszottunk egy lánykával mondjuk úgy , hogy megkértem dolgokra ő meg megcsinálta (a kategóriát tekíntve gondolom mindenki tudja mien jellegű amire megkértem) volt hogy személyesen volt hogy üzenetbe gondoltam kicsit feldobom a napjait. Nos ez ment kb fél évig de ő megkért hogy hadjuk abba amit nem értek mert élvezte . Az mondta túl erős vagyok hozzá . Ha lehet mellőzétek a hülye beszólásokat nem vagyok kiváncsi rá ez kb egy közvélemény kutatásnak vegyétek inkább nők részére írtam a kérdést ki !

2023. márc. 30. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen helyesírással én hozzád se szólnék
2023. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom lett neki valaki más és ezt az indokot találta ki. Ez általában így működik, ráfogjuk valamire, aminek semmi köze a valósághoz.

N

2023. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 Ez azért nem lehetséges mert ez eleve nem egy párkapcsolat volt igazából és ezt Ő is tudta...
2023. márc. 30. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem párkapcsolat volt köztetek, de ennek mi köze ahhoz, hogy milyen indokkal szakította meg veled a kapcsolatot?

Attól még nagyon is lehetséges, hogy lett másik szeretője, vagy járni kezdett mással és egy kitalált indokkal lerázott, mert nem akarta megmondani...

Nem értem, miért ne lenne lehetséges? :D

2023. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Neked nem adnék utasítást olvasd el nem ez volt a kérdés...
2023. márc. 30. 14:40
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Omg, ember, te aztán nagyon sötét vagy. :D Ilyen pasitól nem is fogadnék el semmit, mert gyalázatos, hogy ennyire értelmezni nem tudsz.


Pontosan a kérdésedre válaszoltam. Nincs köze annak, amit mondott a dominanciádhoz, csupán egy ráfogott, kitalált indok... Mit nem értesz ezen? :D Egyszerűen csak megunta, nem akarta folytatni. Tök mindegy, hogy előtte élvezte-e, már ha tényleg élvezte és nem csak megjátszotta azt is miattad...

2023. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6 Szerintem te szimplán egy ostoba gyerek vagy pedig oda írtam hogy nem vagyok a marhaságra kíváncsi... De ha csak szimplán fogyatékos akkor bocsi
2023. márc. 30. 14:48
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Ebben semmi marhaság nem volt. Lerázott, ennyi. :D

Na mindegy, én megpróbáltam... XD

2023. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
megunt es lerazott, egy primitiv majom vagy, nem dominans, a kommentjeid alapjan
2023. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze bár nem tartozik rád de nem azt írtam , hogy nem beszélünk .....
2023. márc. 30. 15:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!