Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen praktikákkal lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen praktikákkal lehet kitolni az időt amíg bírod az ágyban?

Figyelt kérdés
Utolsó barátnőmnél maximum 5-15 perc között volt amennyit bírtam pózváltással akár stb.. De volt olyan, hogy annyira izgultam/kívántam már hogy 2-3 perc volt az egész. Persze kompenzáltam hogy kielégítettem máshogy, de szeretném ezt az időt kitolni kicsit egy másik kapcsolatra már. Mivel érdemes kezdeni, egyáltalán lehet ezt "természetes" módszerekkel tornázni valahogy? Fiú vagyok mielőtt ez a kérdés felmerülne a 20-as éveimben.

2023. márc. 29. 20:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Önkontroll megtanulása.
2023. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudok gyorsan elmenni bár fiatalon gyakran megesett. De ha még így is húzni akarom akkor ha érzem , hogy közeledik akkor gyorsan elkezdek bármilyen aktuális problémára , megoldására gondolni, ez persze talán nincs egy perc sem, elmúlik a nagy izgalom viszont a farkam még nem tudja ezt követni így ugyanolyan kemény, a nő semmit nem vesz észre csak azt, hogy tovább dugom.

Nálam ez jön be és gyors a hatás mivel valódi problémára gondolok ami épp aktuális, nem kell aszexuális helyzeteket kitalálni hirtelenbe.

2023. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
Partnerfüggő. Minden fejben dől el. Mondjuk figyu..alap az is hogy mondjuk kihúzod és töcskölsu kicsit. Tudod mi az nem? Nem kell parázni...fiatalon órákig bírtam.
2023. márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Két tipp:

1 fejszámolás. Vajon hány kilométer lehet innen Párizs? Elkezded számolni hogy ha Bécs ennyi, akkor oda annyi lehet... teljesen koncentrálj a matekfeladatra.

2 izomtorna. Megfeszíted az összes izmodat alhastól lefele. Elzárja a farkincád vérellátását.


Mindkettőt időben kell csinálni. Nem amikor már érzed hogy na most mindjárt... akkor már késő. Hanem már az elején, amikor még nyugodt fejjel élvezed a helyzetet.

2023. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#7 Én nem alkoholizálok egyáltalán, de köszi :D


#8 A megállás volt sokszor, de kínosnak éreztem, és ezért nem éreztem jó megoldásnak, de köszi megpróbálkozok vele mindenképpen.


#9 Utánakeresek mindenképp köszi szépen.


#10 Nem élek ilyen szerekkel, de köszi :D

2023. márc. 30. 16:31
 16/18 A kérdező kommentje:

#11 Pontosan mire gondolsz szexuális önkontroll létezik, vagy ez hogy működik?


#12 Köszi ezt mindenképp kipróbálom, csak fosok kicsit tőle hogy lelankadok az ilyen gondolatok közepette :D


#13 Nem tudom eddig minden partneremnél hasonlóan éreztem a dolgokat, de az utolsónál kicsit tovább tudtam húzni. Értem mire gondolsz csináltam is néha igen.


#14 Köszi szépen mindenképp kipróbálom egy hasonlót írt is már egy másik válaszoló, de lehet a második izomfeszítős dolog is segíthet.

2023. márc. 30. 16:34
 17/18 anonim ***** válasza:
24%

"#12 Köszi ezt mindenképp kipróbálom, csak fosok kicsit tőle hogy lelankadok az ilyen gondolatok közepette :D"


nem fogsz lelankadni tőle mert fel se fog állnixd

2023. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És milyen praktikákkal lehet gyorsabban elmenni? Mert nekem az megy nehezebben. F
2023. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!